Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Про «булінг» говорили з вихованцями  гуртка «Юних журналістів»
582

Про «булінг» говорили з вихованцями гуртка «Юних журналістів»

 Вихованцям гуртка "Юні журналісти" влаштували зустріч з представниками відділу Ювенальної превенції Головного Управління Національної поліції у полтавській області. Мета - донести до вихованців, що таке "булінг", розповісти про насильство та як себе захистити.
Захід пройшов у формі гри де вихованці розбирали різні життєві ситації, аби у них краще виникло уявлення про такі гострі соціальні проблеми.
Тема булінгу обов"язково ляже в основу не одного матеріалу юних акул пераговорить Ірина Синягівська вихователь гуртка.Взагалі за час діяльності гуртка, а це 11 років, діти мають чималі здобудки .

Ірина Синягівська вихователь гуртка "Юні журналісти" ОЦЕВУМ:

- Щороку ми беремо активну участь в міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої журналістики який проходить у Києві "Весна на дніпровських схила" два роки поспіль ми перемагаємо у цьому конкурсі в номінації "медіапроект", тобто діти готують якийсь проект і вітлюють його у життя.
- діти практикуються в письмі, фотографії, інтервю, відеозйомці минулого року ми відзняли 6 відео які зайняли призові місця.


Діти, що опановують журналістику, зізнаються - бажають повязати своє життя саме з цією професією.
 Ростислав вихованець гуртка :
- Я завжди веду різні заходи у школі, займаюся театральним мистецтвом, зараз прийшов у гурток юних журналістів спробувати себе в ролі журналіста. Хочу знімати класні сюжети, писати круті статті.

 Діана вихованець гуртка: 
- Журналістику я обрала тому що добре володію мовами і гарно пишу тексти, займала призові місця на різних конкурсах. І взгалі мені дуже подобається сюди ходити.

Тільки за останні 2-3 роки близько 30 вихованців після закінчення навчання повязали своє життя із фахом журналіст - підсумовує Ірина Сингівська.