Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Не всі медики можуть отримати обіцяну підвищену зарплату до кінця вересня
649

Не всі медики можуть отримати обіцяну підвищену зарплату до кінця вересня

 Наприкінці вересня українські медики мали отримати підвищену заробітну плату.

Проте, за словами президента Володимира Зеленського, договорів про доплату медикам підписали менше ніж на чверть від поданих заявок. 

Про це Зеленський заявив під час селекторної наради з прем'єр-міністром, урядовцями та представниками правоохоронних органів, йдеться на сайті Офісу президента, передає Українська Правда.

"Вже кінець місяця, і медпрацівники за декілька днів мають одержувати зарплати, а згідно з даними, які я отримав, договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок", –розповів Зеленський.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради зазначив, що Національна служба здоров'я України почала проводити оплати закладам за укладеними договорами для забезпечення доплат медичним працівникам з 25 вересня.

За його словами, протягом наступних двох днів 500 лікарень отримають кошти. Інші заклади отримають їх після підписання ними контрактів до кінця тижня.

"Важливо зазначити, що понад 200 закладів ще досі не подали пропозиції про укладення договору з НСЗУ, що унеможливлює вчасну виплату доплат медичним працівникам. Контроль за виплатами – особисто на міністрі охорони здоров'я", – сказав Шмигаль.