Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві на вибори йде  20 політичних партій. На міського голову Полтави- 13 претендентів
522

У Полтаві на вибори йде 20 політичних партій. На міського голову Полтави- 13 претендентів

 Полтавська міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію списків кандидатів у депутати Полтавської міськради від 20 партій, які братимуть участь у цьогорічних місцевих виборах. Всього документи подали 742 особи. Загалом партії могли подавати від 31 до 42 кандидатів. Про це повідомила голова Полтавської міської ТВК Алла Назаренко.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК:

-У більшості партій були якісь технічні такі помилки, які вони вчасно виправляли. Дається на це доба після подання документів

За посаду Полтавського міського голови боротимуться 13 кандидатів. Це Андрій Матковський, Сергій Каплін, Юрій Бублик, Оксана Деркач, Сергій Іващенко, Андрій Карпов, Василь Ковальчук, Олександр Мамай, Вікторія Мірошніченко, Олег Слизько, Олександр Удовіченко, Олександр Шамота та Валерій Шупта. Наступним кроком, - зазначає Алла Назаренко, - буде формування дільничних виборчих комісій.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК:

-Зараз у нас по календарному плані 30 вересня. Ми формуємо ДВК.У нас три районних територіальних виборчих комісій. Київський, Шевченківський, Подільський вони формують у своїх районах ДВК. Ми формуємо по Полтавському районі.Далі жеребкування, визначення в списку, яка партія буде знаходиться в бюлетені 

Нагадаємо, місцеві вибори заплановані на 25 жовтня. Українці обиратимуть депутатів до місцевих рад та голів міських, селищних , сільських та отг.