Програма «Життя міста»

У розділі: 15570 відео | АрхівRSS
Дощовий потоп спіткав мешканців будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3
4243

Дощовий потоп спіткав мешканців будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3

-Это вообще как бы ужасс какой-то, вот я сни маю видео, что сейчас при дожде происходит . Это ливень внутри подьезда 10 этаж.  

З шостої години вечора, 30 вересня , така трагедія спіткала мешканців будинку, що проживають за адресою бульвар Щепотьєва, 3. Дощова вода стікала сходинками під’їзду з 10 го до першого поверху, у декого постраждали і квартири. А з ранку вже очікувані наслідки: підтоплені стіни, плями на стелі, калюжі у квартирі та непрацюючі дзвінки.Одна з мешканців будинку Наталія Олексіївна говорить: здогадуються, що причина такого потопу - забита ливнівка та дірявий дах.

Наталія Олексіївна, мешканка будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3:

- Воно одразу потихеньку, а потім. Пішли подивитись туди, що забито.  І пішла вода. Дуже сильно пішла, кажуть, що там вона стояла. Допомагати бігали всі , бо треба ж рятувати.   Вода летіла, оце зверху вона летіла до першого поверху.

Більше неприємностей дісталося тим , хто проживає на останньому поверсі. О сьомій годині вечора учора з роботи повернулася пані Наталія . Розповідає: зайшовши до під’їзду - шок, а у власній квартирі просто жах.

Наталія, мешканка будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3 :

-Здесь все бежало, но не фонтанировало и где-то примерно через час здесь начался водопад, фонтанировало где-то там, не знаю какая причина. Это было что-то страшное то есть вода текла, она затекала везде, она залела всех, она добежала до первого этажа.Крыши не ремонтируются, ливневки не ремонтируются никто за этим не следит, потому я считаю , что это безобразие в таком состоянии дом содержать и я не понимаю, что наши комунальне службы в этом случае делают.  Если мне не отремонтируют квартиру за счет комунальной службы я буду предпринимать меры.

Мешканці будинку говорять: ситуації такі траплялися , але щоб такого масштабу - то вперше. Додають: керівники комунальних служб міста нічого не роблять і не збираються нічого робити, за що вони отримують заробітні плати ? Люди залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Ольга, мешканка будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3 :

-І з щитової вода лилась, і з ліфта і труби на кухні протікали , на кухні у мене теж полу басейн був.  Я це все дуже повільно робила, то я десь у пів третього лягла, я навіть не дивилась на годинник .  Крейду обмило , це ж треба якийсь ремонт робити, щоб вид був краще. Крейду білити ясно, що ніхто не буде , так і будемо в обмитому жити поки що. Жек я не знаю буде робити це чи ні.


Олександр, мешканець будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3:- Для того, щоб приїхали до нас ремонті служби потрібно викликати я так розумію телебачення , ось це і є сумним.  Я точно знаю, що до нас ніхто не прийде, до нас прийшли ви , тому що це цікаво. Ну для того, щоб через 10-15 років такого не повторювалося треба , щоб приїхало телебачення, були вибори і тоді напевно щось зробиться.

Ольга Олександрівна, мешканка будинку за адресою бульвар Щепотьєва, 3 :

-ЖЕК сказав, що це не у нашій компетенції, це не наші проблеми , це ваші проблеми.

Представник команди Олександра Удовіченка, профільний заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко на запитання чи відреагують комунальні служби на такий інцидент переадресував до іншого депутата.


- Люди сподіваються на Вашу допомогу чи ви будете щось робити?
-До Андрія Всеволодовича Матковського зверніться будь ласка. Дякую!


Депутат міської ради Андрій Матковський вважає, що сфера ЖКГ під керівництвом Олексія Чепурка досягнула дна.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

-Такі відповіді як раз в дусі Чепурка і представників Удовіченка "Рідного міста" , які сьогодні керують сферою ЖКГ у нашому місті . Вони посилають полтавців самим вирішувати проблеми будинків, отримуючи по 60 тисяч заробітних плат , вони думають, що у полтавців, у полтавських пенсіонерів такі самі пенсії . І Ви знаєте на початку року , приймаючи бюджет, я як депутат вніс пропозицію по адресному фінансування ремонту полтавських будинків , але депутати від Удовіченка не проголосували,вони сказали, що їм цього не потрібно , у них інші пріоритети - фонтани , зали ремонтувати і все інше.І я хочу сказати , що сьогодні не просто не ремонтуються наші будинки, а що сьогодні ЖКГ , представники "Рідного міста" нічого не роблять для підготовки до зими .Якщо б як раніше літом комунальники відремонтуали зливневі труби , почистили наші ливнівки , то оцієї б проблеми, таких аварій не було. Тому , на мою думку, таких керівників треба гнати у шию.