Програма «Життя міста»

У розділі: 20034 відео | АрхівRSS
Осінні канікули можуть початися на 10 днів  раніше-МОЗ
811

Осінні канікули можуть початися на 10 днів раніше-МОЗ

  Заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що у зв’язку з проведенням місцевих виборів канікули в школах передбачається зробити на 10 днів раніше ніж було заплановано.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час круглого столу на тему «Місцеві вибори 2020 і COVID-19».

Ляшко нагадав, що на сьогодні діє заборона на відвідування шкіл і дитячих садків сторонніми людьми, в тому числі і батьками під час навчального процесу. 

«Ми розуміємо, що розпочався виборчий процес і відкриваються дільниці в школах. Тому на період коли відбувається одночасно виборчий і навчальний процес, вхід на виборчу дільницю треба організувати окремий від того, яким заходять діти»,- зазначив він.

При цьому Ляшко додав, що в першу чергу для роботи виборчих комісій будуть використані шкільні спортзали. За його словами, передбачається зробити канікули на 10 днів раніше ніж було заплановано, щоб освітній процес, підготовка до виборів і виборчий процес не перетиналися.

Член Центральної виборчої комісії Андрій Гевко зазначив, що в Україні 12 тис. 56 виборчих дільниць знаходяться в закладах освіти - не тільки в школах, а й в університетах, інститутах. За його словами, виборчі комісії будуть утворені до 9 жовтня, тобто за 15 днів до виборів і відповідно з цього періоду вони повинні почати функціонувати.

Фото - з мережі Інтернет