Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Освітян Полтавщини привітали з професійним святом та вручили премії
484

Освітян Полтавщини привітали з професійним святом та вручили премії

 До Дня вчителя відбулися урочистості в облдержадміністрації. Відзначили кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, шкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Нагородили їх почесними грамотами обласної ради і обласної адміністрації. До привітань приєднався голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

 Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Я не за чутками знаю який це важкий тягар бути учителем і як це вчити. Ви дійсно віддаєте частку себе, свого серця. І знаєте діти вкрай рідко повертаються до вищих навчальних закладів, але завжди повертаються до своїх перших вчителів.

Також відзначили лауреатів Полтавської обласної премії ім. Антона Макаренка. Кандидат педагогічних наук Ольга Юрська зізнається приємно вражена, що стала лауреатом цієї премії.


Ольга Юрська,  кандидат педагогічних наук: 
- Я сьогодні отримала реально такий заряд енергії, надзвичайно задоволена, що стала лауреатом саме цієї премії. Мріяла про це мабуть 3 останніх роки. Але боялася бо думала ще молода не достатньо досвіду, щоб номінуватися на таку премію. Але все ж вирішила.

Оскільки вітали педагогів у непростий час пандемії, дотримувалися всіх необхідних карантинних обмежень - наголошують організатори.