Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
На вулиці Пушкіна у Полтаві ремонт- оновлюють тротуар. Роботи традиційно розпочали восени, коли йдуть дощі.
643

На вулиці Пушкіна у Полтаві ремонт- оновлюють тротуар. Роботи традиційно розпочали восени, коли йдуть дощі.

  Підвищена вологість, дощ, глибокі калюжі - у розпалі міжсезоння, а у Полтаві знову замінюють дорожнє покриття. Йдеться про капітальний ремонт тротуарів по вул. Пушкіна, на ділянці від вул. Дмитра Коряка до Європейської. Роботи виконує підрядна організація на замовлення управління житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міської ради. На ремонт передбачена невиправдано велика сума - понад 7 млн грн, бо міська влада знову наживається за рахунок коштів платників податків. У цьому переконаний депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:
-У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет. На кап ремонт по вул.. Пушкіна виділено понад 7 млн. гривень. Влітку, коли було сухо й тепло, роботи не робилися. Зараз, коли дощ і грязюка, починають ремонтні роботи. Людям доводиться іти по багнюці, обходити. І виникає друге питання: доведеться знову весною робити ремонт після ремонту. Команда Удовіченка-Шамоти продовжує діяти

Згідно з інформацією про держзакупівлі з сайту Прозоро,  строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 08 грудня 2020 - тож, попереду ще жовтень та листопад - період температурних перепадів та рясних опадів. А це може призвести до деформації плиткового шару вже навесні.

-Ну, конечно, не вовремя, люди ноги ламають, а коляскою тут вообще не проїдеш, у кого дітки
-І асфальт буде неякісний…
-Влітку було не треба, коли було сухо, а зараз це - піар передвиборчий, я вважаю.
-Дуже незручно
-Конечно же, не очень вчасно, но єто же у нас традиционно, копать, когда идут дожди 

Нагадаємо, що полтавська міська рада вже не вперше проводить тендери, де відбувається нераціональне використання бюджетних коштів.