Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Професія вчитель
199

Професія вчитель

Щороку першої неділі жовтня в Україні відзначається день учителя. Дмитро Плюйко, який вже 4-ий рік працює вчителем фізики у сільській школі говорить - ні разу не пошкодував про вибір професії, навіть навпаки тільки більше переконався у правильності власного вибору.

Дмитро Плюйко вчитель фізики Чорноглазівської ЗОШ :
- Мотивують мене діти, адміністрація школи. Особливо радує коли приходять випускники і дякують за навчання. Щодо проблем школи, то це погане забезпечення зокрема комп’ютерами у нас в програмі 9-го класу вивчається 3D моделювання, а працює у нас 1 компютер, що ускладнює процес.

У Чорноглазівській школі, що в 20-ти кільометрах від Полтави, вчаться діти із 6-ти сіл. Їздять здалеку. Всього 69 учнів. Класи не настільки великі, як у місті, і це допомагає вчителю знайти свій підхід до кожного - вважає Тетяна Яківець виконуюча обов’язки директора .

- Якість навчання у нас хороша, ми наших учнів стараємося опитати.Підійти до кожного індивідуально учня.

Минулого року в школі з"явилися додаткові комп"ютери. Вони підключені до інтернету. Тож карантин не став на заваді. Навіть попри те, що не з усіма учнями був можливий онлайн зв"язок.

 Тетяна Яківець виконуюча обов’язки директора Чорноглазівської ЗОШ:
- Не у всіх учнів є гарний інтернет, тому з деякими проводилося навчання по телефону. Вони задавали свої питання і учителі пояснювали все по телефону. Діти були охопленні навчанням, але не у всіх був рівний доступ. Тобто з деякими дітьми ми могли говорити лише по телефону і то не завжди бо у нас ще і зв'язок поганий.


Завжди мріяв працювати в школі - зізнається і пан Віталій. Він тут - вчитель молодших класів.

 Віталій вчитель початкових класів Чорноглазівської ЗОШ:

- Я як чоловік на початковій школі дуже велика рідкість, тому учні ставилися з насторогою, але їм цікаво працювати, співпрацювати.

Діти в свою чергу вважають роботу вчителя дуже складною, тому цінують роботу своїх педагогів .

 Інесса Ковальська , учениця Чорноглазівської ЗОШ: 
- Вчителі взагалі роблять великий вклад у розвиток людства. Тому що всі ми виростаємо ідемо на різі професії та сама професія хірурга і там потрібні знання які ми отримуємо в школі вчителі.

Стефанія Габор учениця Чорноглазівської ЗОШ:
- У нас не буде майбутнього без вчителів. Якщо зараз ми не будемо вчитися, то далі нам буде складно строїти своє майбутнє. 

Не зважаючи на всі негаразди школі є чим похизуватися. Тут створили музей, де зібрали найрізноманітніші цікавинки - старовинні ікони, гроші, вишиванки та різний одяг. Учні дбають про цей музей і бережуть історію рідного краю.