Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Ліквідовано майже всі осередки пожеж на Донбасі
287

Ліквідовано майже всі осередки пожеж на Донбасі

 Вздовж лінії розмежування продовжують гасити пожежі які спалахнули 30 вересня та 1 жовтня. Повідомляють на сайті ДСНС.

 Станом на ранок 5 жовтня вдалося ліквідувати 6 із 8 осередків лісових пожеж, іще один було локалізовано. Найгірша ситуація зараз знаходиться на теренах Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем складає понад 20 тис. га. Залучено важку інженерну техніку ЗСУ (БАТ – 2 од., ІМР – 1 од.) та пожежний потяг. Авіацією ДСНС здійснено 6 скидів (48 тонн води). З початку гасіння пожеж 497 скид (1 тис. 634 тонн води). 

30 вересня та 1 жовтня із населених пунктів Муратове, Воронове, Сиротине, Осколонівка та Олександрівка було евакуйовано 150 осіб.За час ліквідації пожеж було виявлено тіла 11 осіб, з яких: 3 особи загинуло внаслідок отруєння продуктами горіння, 1 особа – від отриманих опіків, 3 особи – внаслідок серцевих нападів, 4 особи причина загибелі встановлюється. Постраждало 18 осіб (у тому числі 3 співробітники ДСНС).Інформація щодо знищення і пошкодження житлових будинків та об'єктів інфраструктури уточнюється місцевими органами влади.

Своєю чергою в Штабі ООС повідомили, що з 5 жовтня, відновлює роботу КПВВ «Станиця Луганська», він буде функціонувати за осіннім графіком – щоденно з 07.00 до 18.30.