Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві на Подолі в минулу суботу полтавці відзначили 77-у річницю визволення міста Полтави
267

У Полтаві на Подолі в минулу суботу полтавці відзначили 77-у річницю визволення міста Полтави

У Полтаві на Подолі в минулу суботу полтавці смакували кашею, насолоджувалися піснями та насолоджувалися розвагами для дітей. Так, містяни відзначили 77-у річницю визволення міста Полтави від німецько-фашистських загарбників. Полтавці говорять : таких заходів не вистачає, задоволені , що свято влаштовано такого масштабу та головне безпечно, з дотриманням карантинних вимог.

-Свято сподобалось, роздавали маски, в першу чергу. Дуже вдячні, прекрасна нагода , будемо їх носити.Вату солодку , соломку, печиво, чай, кашу. Постійно нагадують, що дистанцію держіть і одягайте маски.

-Дуже подобається, дякуємо за свято. Дітвора гуляла , на батутах стрибала , кашу поїмо. 

-Карантин карантином, а празники должны быть в жизни.

-Роздавали маски,це гарно, дистанція, соблюдение карантина есть .
- Просто супер и внучек с удовольствием смотрит маленький, очень хорошо, молодцы.

- Там , де каша була, там, де вата , батути.
- Весело, хорошо.
-Все дуже здорово! Дуже подобається .Нарешті хоч трохи люди зібралися.
-Атмосфера святкова , ми дуже задоволені . Поділ дуже рідко має такі свята .
- Люди уже хочуть свят .
- Кашу кушали. Очень вкусно , кашу даже ребенок наш маленький ел.
-Молодість згадала.
- На початку концерту нам сказали , що корона вірус , щоб ми так сідали і в масках були.


 Організатор свята депутат міської ради Андрій Матковський говорить: підтримує такі заходи , адже людям потрібен відпочинок. Наголошує: хоч і свято та карантинні вимоги ніхто не скасовував, тому безпека насамперед.

Андрій Матковський, депутат міської ради :

-Продовжуються наші концерти, наші зустрічі з полтавцями і ви знаєте насправді дійсно за останні , мабуть, місяці карантин, проблеми люди скучили за святом і сьогодні хочу підкреслити, що ми використовуємо маски, даже роздаємо людям маски, ми всі засоби використовуємо відповідно до карантину, але я хочу сказати, що дійсно дуже приємно бачити посмішки дітей, бачити посмішки пенсіонерів наших шановних, всіх гостей, які приходять і тому я вважаю, що це має стати доброю традицією в День міста , осені підводити підсумки , що було зроблено , планувати на наступний рік і разом з полтавцями , з дітьми святкувати День визволення нашого міста і сьогодні концерт проходить під гаслом Полтава - моя Батьківщина і ми сподіваємося, що такі концерти зробимо в кожному мікрорайоні нашого міста і Дай Боже, щоб ми швидше перемогли корона вірус і повернулися до нормального життя.