Програма «Життя міста»

У розділі: 15570 відео | АрхівRSS
Полтаву поглинули затори
4795

Полтаву поглинули затори

 І це навіть не місто-мільйонник, а центр міста Полтави. Ранок, 8.30, перехрестя вулиць Кагамлика та Європейської - суцільні затори. Водії скаржаться - така ситуація вже два тижня.

-Дуже багато пробок в городі і через те, що перекрили вулицю Петлюри і там нічого не робиться. Я не знаю, коли це закінчиться.
-Первую горбольницу закрили и все сюда едут.

-Машин больше и ремонтов много.

-Звісно незручно, я вже тут повинен бути на Автостанції , а я тут сунусь пів години. Дивіться ж ззаді , яка колона стоїть.

Ближче до дев’ятої ранку , вулиця Симона Петлюри -перекрита дорога та непоспішні ремонтні роботи.

Не менш обурені заторами містяни і у соцмережах. Дехто цій тематиці присвячує навіть цілий пост.

-В мене питання до пана Шамоти, чи то "Рідного міста" хто там звітував про бадьорий початок реконструкції вулиці Сімона Петлюри, Це ПиАр чи Шантаж?


Реконструкція дороги яка виводить зі спальних районів до центру міста і промзони, звичайно вкрай важлива, але чому ніхто нікуди не поспішає? На моїх очах за 15 хвилин руху по Раїси Кіриченко і Європейській три карети швидкої допомоги спізнились на виклик, можливо для когось це запізнення стало фатальним. А тим часом на ділянці ремонту нічого не відбувається. Нічого щоб свідчило про розуміння важливості цієї транспортної артерії для містян».

Депутат міської ради Віталій Павлій говорить: на капітальний ремонт вулиці Симона Петлюри виділили шалені гроші - це 70 мільйонів гривень 


Віталій Павлій, депутат міської ради :

-У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет. На капітальний ремонт вулиці Симона Петлюри виділили 70 мільйонів гривень, але це не будівництво це лише розширення вулиці.

Віталій Павлій говорить: незрозуміло чому керманичі міста вирішили почати ремонт дороги у такий час, адже була можливість ремонті роботи почати раніше, можливо, місто було б не в заторах. А може відповідь проста - вичищають останні гроші з бюджту перед тим , як покинуть насиджені місця у міськвиконкомі після осінніх виборів.

Віталій Павлій, депутат міської ради: 

-Коли погода сприяла роботам і не було такої кількості людей була б можливість зробити ремонт безболісно , тобто, розширення вулиці пройшло б непомітно і до початку б осені, коли в місто повернулися і студенти , і більшість мешканців Полтави вже було б готово. Але ж ні ми бачимо ситуацію, коли блокується місто , перекривається ціла вулиця , яка з’єднує між собою два великих масива - це Сади -Алмазний з Центром із Зигіна і тим самим робить навантаження на всі вулиці міста . Сьогодні в місті проїхати реально неможливо. Чому? Тому що перекриваються такі вулиці як Симона Петлюри і ми бачимо проблему , коли стає колапс з рухом.Команда Удовіченка і Шамоти продовжує діяти!