Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Сьогодні відбулася 34 сесія обласної ради
481

Сьогодні відбулася 34 сесія обласної ради

У Полтавській обласній раді на початку другого пленарного засідання 34 сесії облради оголосили про створення міжфракційного об'єднання «Довіра". До нього увійшло 20 депутатів ради з різних фракцій.

Валерій Капленко, депутат обласної ради:

- 20 депутатів сьогодні в нас представляють «Довіру» . Ми підібрали команду однодумців , яка має можливість , знає , що робити і дещо ми вже зробили у своєму житті : -Всю землю віддали громадам . Що це значить? Не один чоловік вирішував геокадастр кому дати , а громада. Що таке земля? Це робочі місця , молодим людям земля , це фермерам земля , для того щоб будувати робочі місця , без економіки ні.

Валерій Капленко говорить: депутати облради об"єдналися заради однієї мети.

Валерій Капленко, депутат обласної ради :

-Сьогодні наша головна задача - це деценралізація , наповнення цих територій бюджетом .Завдання нашої «Довіри» створити сильні, могутні  громади , які б були наповнені бюджетом , для цього потрібна бути співпраця Верховної Ради , обласної ради і місцевої . Коли ми це зуміємо зробити законами , що наповнемо бюджет громад і громада буде розпоряджатися дорогами , піднімати освіту, медицину, соцзахист , всеНарешті ми заробляємо кошти і вони будуть залишатись в громаді.  Саме громади будуть вирішувати ці питання , комунікація громади, обласна, Верховна Рада повинні зробити все.

Очолив обєднання Олег Діденко та Валерій Капленко, увійшов у "Довіру " і голова обласної ради Олександр Біленький.Представники новоствореної організації зазначають: мета депутатів , які утворили міжфракційне об"єднання розбудувати на місцях сильні громади.