Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Опалювальний сезон залишається під загрозою у пів сотні міст та селищ
571

Опалювальний сезон залишається під загрозою у пів сотні міст та селищ

Опалювальний сезон залишається під загрозою у пів сотні міст та селищ. У «Нафтогазі» кажуть, що 73 підприємства теплоенергетики не погасили заборгованість перед постачальниками, повідомляє 24 канал. 

Проблема з заборгованістю є й в столичних підприємств. Зокрема, залишитись без тепла може й Київ, адже у столиці критична заборгованість одразу у 5 підприємств. Про це мовиться у повідомленні пресслужби «Нафтогазу».

 У населених пунктах яких регіонів опалювальний сезон може не розпочатись вчасно: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької Чернігівської областей. У «Нафтогазі» наголошують: сплата заборгованості повільно, проте таки просувається. За минулий тиждень розрахувались з боргами 11 підприємств. Отож проблему з опаленням частково або повністю вирішили у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Богуславі, Ірпені, Чорнобилі, Червонограді, Одесі, Полтаві, Кочетку. З повним переліком підприємств-боржників можна ознайомитись тут. Зазначимо, що раніше глава уряду Денис Шмигаль заявив, що Україна на 90% готова до старту нового осінньо-зимового періоду. Отож, опалювальний сезон для українців мав би розпочатись вчасно.