Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
Жителю Полтави з інвалідністю відмовляють у поновленні інвалідності
1463

Жителю Полтави з інвалідністю відмовляють у поновленні інвалідності

Першу інвалідність через те, що не чув на одне вухо, двадцяти семирічний Дмитро Мирошніченко, отримав ще з народження. Потім у нього розвинувся артроз третього ступеню. А згодом з"явилися й інші супутні захворювання. Але групу з інвалідності він так і не отримав.

 Дмитро Мирошніченко , спортсмен, КМС з пауерліфтінгу:
- Я являюся інвалідом з народження, в мене була група до 18-ти років, з 18-ти років її зняли і з тих пір я намагаюся її відновити, наш місцевий МСЕК показує всіма шляхами, що мені група не треба. Хоча по закону це не так і по тих діагнозах, що в мене є мені група необхідна і висновки лікарів є які все підтверджують.

Дмитро зізнається - заняття спортом допомагають жити з цими діагнозами, хоче боротися в параармреслінгу, прагне чемпіонства, але не може. Адже отримати інвалідність - виявляється ціла проблема.

Дмитро Мирошніченко , спортсмен, КМС з пауерліфтінгу:
- Півроку тому в мене підтвердили в обох ліктьових суглобах артроз третього ступеня, з ускладненнями, з синдромом субітального каналу.

Представники Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи просто ухилиляються від надання відповіді - говорить адвокат хлопця Роман Кабальський.

Роман Кабальський адвокат Дмитра Мирошніченка:
- У нас є відповідь - ви не маєте права, а обґрунтування чому ніхто не сказав, двічі зверталися адвокатським запитом. Перший це в період жорсткого карантину назвемо це так, коли працювали через скриньку, тоді жодної відповіді не отримали, направили повторно десь на прикінці серпня і тоді відповід не отримав.

У Полтавському обласному центрі медико-соціальної експертизи коментувати ситуацію відмовилися. Попросили надіслати запит.


 Валентин Сошин начальник кадрового відділу Полтавського Центру МСЕ :

- Ми давти інтерв’ю не будемо в зв’язку з карантином. Дайте нам запит і питання на які ви хочете отримати відповідь і ми напишемо вам все чітко розписано.

Дмитро говорить - оббив пороги всіх можливих інстанцій і вже не знає куди звертатися. Він активно виступаючий спортсмен і ці документи йому необхідні в першу чергу для змагань.