Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
У Сонячному парку з`явилася скульптурна композиція. Зробили її на честь 120-річчя Полтававодоканалу
418

У Сонячному парку з`явилася скульптурна композиція. Зробили її на честь 120-річчя Полтававодоканалу

На честь стодвадцятиріччя Полтававодоканалу Полтава поповнилася ще одним пам"ятним місцем - у Сонячному парку з"явилася скульптурна композиція. Вона зі сплаву бронзи та граніту.

Дмитро Коршунов, скульптор:

 -Вы видите работника «Водоканала» , который изоброжен в момент подьема с люка и он видит кота , который заинтересован в работе и у них происходит некий диалог.

Ініціатори встановлення скульптури жартують: скульптура котика приноситиме щастя всім, хто торкатиметься до неї. Першими це зробили учасники щорічного конкурсу працівників водоканалів «Кращий за професією». За перемогу цьогоріч боролися фахівці водоканалів Полтави та Кременчука. Повинні були з"їхатися учасники з усією країни - говорять організатори. Проте, через карантин цього зробити не змогли. Серед претендентів на перемогу - полтавець Петро Марченко. Говорить : 30 років працює на комунальному підприємстві «Полтававодоканал».

Петро Марченко, працівник КП «Полтававодоканал»:

-Мені дуже подобається ця професія , подобається людям давати воду і ремонтувати пошкодження.

Ось на цій локації Петро Марченко виконує чергове завдання: потрібно ковшом екскаватора м’яч вкинути у кільце.

Петро Марченко, працівник КП «Полтававодоканал»:

-Потрібно, щоб рука була добре налаштована на ричаги і буде виходити я так думаю. -На перемогу розраховуєте? -Ну у минулому році я зайняв друге місце , ну думаю сьогодні виступить добре.

А ось на цій локації працює інша команда, завдання теж на швидкість .

Олександр Пономаренко, працівник КП «Кременчукводоканал»:

- Стенд водопровідний. І що потрібно робити? Різати задвижку . Змонтувати задвижку вірніше на вузол і зробити дві врізки , прибор отче та поставити. Люблю свою професію , як то кажуть, добро і працюю тут 18 років.