Програма «Життя міста»

У розділі: 15570 відео | АрхівRSS
2 тижні без газу провели мешканці будинку за адресою  Європейська, 113а
360

2 тижні без газу провели мешканці будинку за адресою Європейська, 113а

У багатоквартирному будинку за адресою Європейська, 113а протягом 2 тижнів було відсутнє газопостачання. Мешканці пятиповерхівки говорять: газ їм перекривали нібито через планові перевірки, а коли підключать - не сказали.

У п’ятницю доведені до відчаю люди перекрили дорогу та заблокували рух транспорту по вулиці Кагамлика. З’явилися затори. Протестувальники вимагали терміново відновити газопостачання.

-У нас нет другого выхода. Мы ображались по всем инстанциям. Подключите газ и потом проверяйте, делайте, что хотите

Люди неодноразово телефонували до аварійної газової служби, зверталися у «Полтавагаз» з письмовим запитом, дзвонили на урядову гарячу лінію, щоб дізнатись, з якої причини відключено газ.

Раїса Бондаренко, жителька будинку за адресою Європейська, 113а:
-Звонили в «Газ», в «Газе» отвечают: ЖЕК вас з баланса зняв, ми нічого не можемо вам зробити».
-Звониш в ЖЕК - коли будуть акти, тоді підключим
-До сих пор никто ничего не делает


Надія Миколаївна Вовк такі дії «Полтавагазу» називає геноцидом:

Надія Вовк, жителька будинку за адресою Європейська, 113а:
-Уже 2 неділі ми не миємся, не можна зварити їсти, в мене сахарний діабет, я ходжу голодна, в мене скоро буде кома

Олександр Макуха, полтавець:
-Ми тут стоїмо на вулиці з символічною назвою Європейська, недосяжна, я б сказав. В центрі міста немає газу більше 10 днів. Люди не мають ні гарячої води, не їжі. Привезіть хоча б мобільні кухні, бо це вже твориться з 14 року, люди воюють з цим Полтавагазом 

За словами громадського активіста Євгенія Солтуса, співробітники АТ «Полтавагаз» не надали людям чітких роз’яснень щодо вирішення даного питання, через це газоспоживачі доведені до відчаю.

 Євгеній Солтус, громадський активіст:
-Це дійсно трагедія для людей. Полтавагазу, монополісту нашому, немає різниці до їхнього життя

Того ж дня, 9 жовтня мешканці будинку за адресою вул. Європейська, 113а та громадські активісти продовжили протестну акцію біля будівлі Акціонерного Товариства «Полтавагаз». І доки наш сюжет готувався до ефіру, у будинку газопостачання таки відновили. З’ясовуємо причину двотижневої відсутності блакитного палива. Ситуацію коментує Ольга Артеменко, керівниця прес-служби Приватного акціонерного Товариства «Полтавагаз»:

Ольга Артеменко, керівниця прес-служби ПАТ «Полтавагаз»:
-На розподільчому газопроводі нашими фахівцями під час обстеження було виявлено витік газу. Розподіл відповідно за адресою Європейська 113, а був припинений для ліквідації аварійної ситуації. Згідно з правилами безпеки систем газопостачання для відновлення розподілу природного газу мешканці були надати доступ до приміщень, де є газові мережі та прилади. Це гарантує безпечне відновлення. Оскільки наші фахівці не могли потрапити до помешкань, пуск газу не відбувся відразу, коли вони провели ремонтні роботи 

9 жовтня працівникам «Полтавагазу» вдалося потрапити до усіх приміщень, де є відповідне газове обладнання. Наразі розподіл природного газу у будинку повністю відновлено.