Програма «Життя міста»

У розділі: 15570 відео | АрхівRSS
Захворюваність на КОВІД-19 : у Полтавській області у стаціонарах нині лікується 318 осіб, решту хворих обслуговують амбулаторно
476

Захворюваність на КОВІД-19 : у Полтавській області у стаціонарах нині лікується 318 осіб, решту хворих обслуговують амбулаторно

Темпи захворюваності на Ковід у Полтавській області зростають, -повідомили на нараді в голови облдержадміністрації. У стаціонарах нині лікується 318 осіб, решту хворих обслуговують амбулаторно.


Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА :-Зайнятих ліжок становить 56.7. Ви знаєте 50 відсотків- це треба , щоб було і підозрі ті, що сьогодні лікуються ковідних хворих сьогодні 34,7.  51 відсоток - це ті , що мають кисень , 11,6 відсотків - ті ,що мають кисневі концентратори. Всього ми маємо 62,6 відсотка .

Директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак повідомив: 911 пацієнтів в області зазаз лікуються від пневмонії.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА :-Сьогодні це 911 випадків амбулаторних є пневмонії , якщо ми подивимось вікову структуру ми побачимо щодо підтверджених випадків то це 59 років , це сьогодні 40-49 років і це можна говорити вік 30-39 років, це той вік працездатний, де люди вважають, що вони більш-менш здорові і не попадуть у ту групу ризику і не захворіють ніколи, але , на жаль , ситуація зовсім інша і картина змінилася.

Нині для виявлення ковіду стали робити значно більше тестувань ,-зазначив Віктор Лисак.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА : -Кількість ПЛР ми збільшили , з явились у нас приватні структури , які працюють на цьому ринку , швидкісні тести теж сьогодні робляться , але треба дивитися обґрунтовано і виконувати чітко накази , які прописані в наказах стандарти надання медичної допомоги.

Губернатор Олег Синєгубов в ході апаратної наради зазначив: робити тестування безкоштовно мають при підозрах та для тих осіб , які є контактними з хворими. У випадку, якщо мова йде про терміновий виїзд за кордон або працевлаштування людини , то тоді тестування платне.