Програма «Життя міста»

У розділі: 20080 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся кубок міста з кікбоксингу, присвячений дню козацтва
469

У Полтаві відбувся кубок міста з кікбоксингу, присвячений дню козацтва

У Полтаві відбувся кубок міста з кікбоксингу, присвячений дню козацтва . Учасники змагань з Полтави , Кременчука та Гадяча.

Зураб Абдулаєв, президент Полтавської обласної Федерації кікбоксингу:- Проводим в честь военнослужащих, которые воевали защищали нашу родину, которые были в горячих точках , мы в принципе так же воюем только на ринге.

Спорт -це головне джерело сили та здоров я, тому , щоб перемогти насамперед потрібно бажання ,-розповів і гість змагань , семиразовий чемпіон світу з кікбоксингу Алім Набієв.

Алім Набієв, cемиразовий чемпіон світу з кікбоксингу:-Секрет победы - это в первую очерердь вера в себя, хорошая подготовка , дисциплина , если нету дисциплины, не слушаешся своих тренеров , там старших, то не будет у тебя побед. Должен готовиться на все 100 процентов к поединку и тога будет результат.

Олег Новоженюк, учасник АТО: - В першу чергу, це виховання дитини , це спорт , це здоров’я, це також патріотизм, діти повинні бачити для чого воно виховуються, для чого вони займаються спортом.

Учасники змагань говорять: такі бої -це привід вкотре перевірити себе на міцність та тренуватися надалі.

Богдан Логвиненко, учасник змагань:-Головне у спорті не хвилюватись, знати, якщо ти програєш нічого такого не буде. І якщо програєш , то не опускати руки. І треба до оцінювати свого соперника .

Ігнат Грінченко, учасник змагань:
- Кікбоксинг допоміг мені вирости , я навчався з 4-ьох років і складні тренування дають свій результат .Перед змаганнями я завжди змагаюся кожен день.

Всього у змаганнях взяло участь 60 спортсменів.