Програма «Життя міста»

У розділі: 15571 відео | АрхівRSS
Мешканці двору за адресою Івана Мазепи, 2 скаржаться: біля їх будинку дитячий майданчик у жахливому стані
405

Мешканці двору за адресою Івана Мазепи, 2 скаржаться: біля їх будинку дитячий майданчик у жахливому стані

Небезпека дитячого майданчику: аварійна гойдалка, ненадійна карусель та лавки з вже гнилою деревиною. Так , дитячий майданчик описують мешканці будинку , що живуть за адресою Івана Мазепи, 2 .Розповідають: він знаходиться одразу біля їх будинку, додають:дітей водити туди небезпечно, тому доводиться ходити на сусідній майданчик , але той не в кращому стані.

- Майданчик не ремонтували, самі купляли дощечки, самі мешканці робили , особисто я нанімала транспорт , привозили і ось ці дощечки ми вже самі зробили.

-У мене двоє дітей , вони виходять і йдуть туди, а там маленький майданчик , але багато будинків.Всі там, якби для дітей це маленький майданчик .Якби я їх бачу на майданчику , але цього н вистачає майданчика.


-Вони вже застарілі, фарба у них ніяка і стан у них вже не годний на катання.

-Он же весь разваленный . Качель сломанная , ну вообще ими пользоваться нельзя . Вот там лес ница там нету ступенок , дети падают , пользуются в основном той, которая в углу дома.Вообще не пускаю сюда, даже едем далеко на нове площадки .

- Ні тут не граємось .Намагаюся на такий зламаний майданчик не пускати дитину.

- Его там практически нету , там все поломанное , у нас в основном тут детки гуляют и вот тоже позапрошлым летом родители складывались и сами ремонтировали , подкрашивали все .
- Стан дуже поганий, якщо чесно, хотілося б гарний майданчик , бо ми з цього будинку , що поряд і там би гуляти було б дуже гарно тому що тут дуже багато дітей завжди збирається, бо тут зі всіх будинків тільки один майданчик .

Чи відремонтують даний дитячий майданчик за адресою Івана Мазепи,2 дізнатися ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.