Програма «Життя міста»

У розділі: 15569 відео | АрхівRSS
У Полтаві мешканці району Інституту зв’язку смакували кашею, насолоджувалися піснями та розвагами для дітей
368

У Полтаві мешканці району Інституту зв’язку смакували кашею, насолоджувалися піснями та розвагами для дітей

Посмішки, яскраві емоції та справжнє задоволення. У Полтаві місцеві мешканці Інституту зв’язку смакували кашею, насолоджувалися піснями та розвагами для дітей. Так, містяни продовжують святкувати день міста. Полтавці говорять : задоволені, що для них влаштовують таке свято. Не забувають організатори і про карантинні вимоги , тому на святі постійне нагадування щодо їх дотримання, а контроль -за правоохоронцями.

-Прохання до всіх присутніх одягти захисні маски , у нас на локаціях розміщені антисептики, обробляйте руки, а головне , носіть маски.


-Попереджали, щоб за півтора метра були один від одного , щоб одягнуті у масках.

-Тут казали , щоб одягали маски.  Дітям є , де пограти і цікаво.

- Для дітей дійство -це гарно.

- Організовано, музика , каші тут наїлися смачно. Дуже смачно дівчата наварили чи хлопці .

- Дуже подобається, подобається, що дітям подобаєтьсяПросто якось по домашньому без всяких конфліктів , все тихо, спокійно, по домашньому.


- Побольше бы таких . Да обьеденяет и обьеденяет даже тогда , когда мы тут на раене знакомимся , веселимся.


Організатор свята депутат міської ради Андрій Матковський говорить: влаштовує такі свята , адже , містянам потрібен відпочинок та безпека все одно залишається на першому місці , адже, карантинні вимоги ніхто не скасовував.


Андрій Матковський, депутат міської ради :

-Люди як раз отримують корона вірус не на таких заходах  , не на свіжому повітрі , а коли вони їдуть в автобусі , коли вони три години сидять у сімейного лікаря і поруч з людьми, які мають симптоми Ковід. Сьогодні всім хочу побажати гарного імунітету , гарного святкового настрою та всього доброго нашому місту. Дуже радий , що наш концерт дає гарний настрій , люди забувають про всі проблеми і бачу сотні посмішок на обличчях людей даже з масками видно , дуже добре видно, що вони посміхаються.