Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
У Полтаві поклали квіти до пам’ятного знаку “Українським загиблим козакам"
343

У Полтаві поклали квіти до пам’ятного знаку “Українським загиблим козакам"

У Полтаві відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, там поклали квіти до пам’ятного знаку “Українським загиблим козакам”. Присутній на покладанні і учасник АТО Валерій Кулага.

Валерій Кулага, учасник АТО :

- Це по-перше день слави нашої зброї , у цей день вшановуємо наших побратимів полеглих та живих і цей день є як символ тому що справа продовжується , що Збройні сили України та інші підрозділи ,які захищають інтернаціональність України продовжують виконувати свої обв’язки належним чином.

У минулому Україну боронили козаки, а сьогодні це роблять українські солдати. Тому обидва свята - і День захисника України , і День українського козацтва мають глибоке історичне на національне значення,- говорить начальник відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів Олександр Товпига.

Олександр Товпига, начальник відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів:

- Це пам'ять , пам'ять про те, що хлопці віддали життя , віддали частину свого здоров’я за те, щоб Україна існувала , щоб тут не літали міни , не взривалися знаряди.  Це і виховання молоді.

Поклав квіти до пам’ятного знака та привітав усіх причетних до свята і голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА :

- Ми маємо звичайно пам’ятати історію , яка у нас була. Я хочу привітати тих захисників, які зараз на Сході України боронять нашу цілісність , вони щодня стоять на варті ,я хочу побажати мирного неба , здоров’я, і злагоди усім.

Губернатор Полтавщини Олег Синєгубов наголосив : повинні робити усе можливе, щоб захисники знали-про них пам ятають та дбають.