Програма «Життя міста»

У розділі: 15569 відео | АрхівRSS
У Полтаві на Огнівці  святкували
179

У Полтаві на Огнівці святкували

 І співали, і смакували, і навіть розважались. У Полтаві на Огнівці продовжували святкувати День міста . Організатори розповіли : влаштовують свято у кожному мікрорайоні, адже, хочуть, щоб полтавці насолодились сповна та запам’ятали цей день. А щоб вони відчували себе безпечно в умовах карантину - роздавали маски, дезінфікували поверхні та дотримувались дистанції, а порядок контролювали правоохоронці.

- Вдома забула свою , тому взяла тут. Тут роздають маски , вообще дуже гарно, каша дуже смачна.

- Гарний настрій, дякуємо

- Каша пречудова і корисна .

- Дуже гарний настрій у нас.

- Все хорошо, здорово , вкусно .

- Тут багато дітей , моїх друзів , я радий цьому святу на нашій Огнівці, адже, це саме велике свято на нашій Огнівці. Я почув , що треба носити маски і треба дотримуватися дистанції два метри, не бути у натовпі.


- Каша отака .

- І вата , і батути .

- Концерт, каша , моїй бабусі дуже подобається каша .

- Багато людей , дуже добра каша , чай , все прекрасно.


Найдорожче бачити посмішки щасливих людей, -говорить організатор свята , депутат міської ради Андрій Матковський. Додає: у такі дні хочеться побажати полтавцям найголовніше здоровя, щастя та мирного неба.

Андрій Матковський, депутат міської ради: 

-Не дивлячись на погоду у людей гарний настрій , крім того ми не просто святкуємо, ми спілкуємось  з полтавцями , визначаємо пріоритети роки, як депутатів міської ради , тому я вдячний людям , які прийшли у таку погоду , дуже багато дітей , дуже багато гарного настрою і разом , я думаю, що всі проблеми, які стоять перед Полтавою ми обов’язково вирішимо, а у цей день я хочу побажати мирного неба, здоровя, щастя і щоб швидше ми перейшли , перебороли цей коронавірус і все зробили , що у Полтаві люди не хворіли.