Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Зупинка  за невиправдано велику суму
513

Зупинка за невиправдано велику суму

-Ось такі нові зупинки від «господарників». Про зручність для полтавців не може бути й мови

Мешканці подолу скаржаться на високу незручну лавку, щілини в 5 сантиметрів у самому павільйоні та вцілому на нову некомфортну зупинку, ще й з немалою вартістю. Адже на реконструкцію зупинки передбачена невиправдано велика сума 160 тисяч.

-Ну ви ж…нільзя.Незнаю…не убрано

-Ми притулились…удобніші.Вона стоє…оце.Господарник для себе
-Если старики…снимать.Нормальний…туда.Все все…все недовольны


Депутат міської ради Віталій Павлій переконаний: керманичі міста продовжують розкрадати бюджет. Окрім того, ми бачимо типову картину відмивання коштів, - зазначає депутат. Випадковість чи ні? Бо саме перед виборами «господарники» заметушились, а довести до кінця чи фаховості не вистачило чи за комфорт полтавців ніхто й не подумав-додає Віталій Павлій.

Віталій Павлій-депутат міської ради:
-У Полтаві продовжується епопея золотих зупинок. Мамай зупинки встановлював по 59 тис кожну. Це вдвічі дорожче, аніж риночка вартість їх. Але господарник Удовіченко перевершив його встановивши зупинки кожну по 160 тис грн. Команда Удовіченка-Шамоти продовжує діяти

Нагадаємо, що це вже не перший випадок нераціонального витрачання державного бюджету. І далеко не вперше представники міської влади не замислюються про комфорт полтавців.