Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Мешканці будинку за адресою Шевченка, 128  змушені були вийти до міськради на пікет
446

Мешканці будинку за адресою Шевченка, 128 змушені були вийти до міськради на пікет

Нещодавно в одному з сюжетів ми розповідали про ситуацію у дворі багатоквартирного будинку за адресою Шевченка, 128. Тут замість асфальту - вибоїни та каміння. Дорога вщент зруйнована вже протягом багатьох років.

Нагадаємо, мешканці пятиповерхівки неодноразово зверталися до представників міської влади: спочатку до Олександра Мамая, а зараз до нинішніх керманичів з проханням, а згодом і з вимогою заасфальтувати дорогу. 4 вересня приходили на сесію міської ради. Добилися створення проекту на облаштування прибудинкової території, проте грошей на ремонт аварійної дороги у міському бюджеті так і не знайшлося. Тобто далі паперів справа не йде.

Сьогодні активістки Тетяна Неретіна та Тамара Мамай від імені усіх мешканців будинку, що на Шевченка, 128 провели пікетувальну акцію біля полтавської міської ради.

Тетяна Неретіна, мешканка будинку за адресою вул. Шевченка, 128:
-Маємо аварійний, вщент зруйнований асфальт. Таку ж саму відмостку. Карети швидкої допомоги, спеціальний транспорт не може приїхати до нас в будинок, оскільки маємо отаке асфальтове покриття. Сьогоднішня акція протесту присвячена саме цьому

На Шевченка, 128 проживає багато людей похилого віку, серед них - люди з інвалідністю, вадами зору та порушеннями роботи опорно-рухового апарату, - акцентує пані Тетяна. І додає: ми не проти благоустрою парків, але не можна настільки ігнорувати питання стану прибудинкових територій.

 Тетяна Неретіна, мешканка будинку за адресою вул. Шевченка, 128:
-Спочатку ми ходили до пана Мамая, потім Чепурка, Синельника, Шамоти. Ми вважаємо, що недолуга політика нашої влади, нашого міста, яка не звертає уваги на проблеми громадян, будинків, які знаходяться в центрі міста, призвела до того, що знову і в цей рік ми залишилися без асфальта. Ми маємо проект, до нас приходив проектант Сергій Мурза, але окрім проекта ми більше нічого не отримали 
Щоб привернути увагу до проблеми свого двору, пікетувальниці виходили на пішохідний перехід. Протягом двох годин вони закликали вийти до них заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка та секретаря міської ради Олександра Шамоту.
На місці телефонуємо профільному заступнику міського голови з питань ЖКГ Олексію Чепурку, але конкретної відповіді по темі не чуємо:

Телефоном Олексій Чепурко, профільний заступник міського голови з питань ЖКГ:
-Запитаєте у Андрія Всеволодовича, де він там проживає і в нього всі коментарі. Дякую

Наприкінці протестної акції, дочекавшись відїзду нашої знімальної групи, Олексій Чепурко все ж таки вийшов і повідомив учасницям пікету, що на ремонт дороги, як і раніше, коштів нема. Подробиці спілкування розповідає телефоном одна з учасниць пікету:
Телефоном Тетяна Неретіна та Тамара Мамай, мешканці будинку за адресою вул. Шевченка, 128:
-Был разговор ни о чем. Ничего не пообещал, сказал, что депутаты не выделили-Нет, он пообещал. Сказал, что если буду я - сделаю, что проект, это уже 80% залога того, что асфальт будет лежать, это четко его слова
-Вобщем, разговор ни о чем, попиарился и все

Мешканці будинку, що за адресою, вул. Шевченка, 128 зазначили, що приходитимуть до міської ради ще і робитимуть це доти, доки керманичі міста не вирішать проблему з аварійною дорогою. Нагадаємо, що у своєму відеозверненні депутат міської ради Андрій Матковський запевнив, що в разі обрання його мером його першим кроком буде звільнення Олексія Чепурка з посади заступника міського голови.

-В перший же день звільню заступника мера з питань ЖКГ Чепурка Олексія енд компані з «Рідного міста». За те, що вони посилають людей створювати ОСББ і пропонують власним коштом ремонтувати будинки.