Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Сьогодні - день без лайків у соцмережах
387

Сьогодні - день без лайків у соцмережах

Нині пісня українського виконавця Потапа популярна як ніколи. Адже 15 жовтня - Міжнародний день без лайків у соцмережах.

- Скажіть, будь ласка, лайки у соцмережах ставите? Да. Чому? Виражаєте , що вам подобається чи просто на автоматі?
-Ну я взагалі не дуже лайки ставлю , бо мало фотографій подобається. Тобто, ви так обираєте? Так є у мене така просто.

Полтавець Влад говорить : у соцмережах сидить, але від лайків не залежний , вважає- їх потрібно ставити по необхідності, свою позицію аргументує .

Влад , полтавець: -Сподобалась новина, сподобався вираз Я б не сказав, що лайки це щось таке за чим потрібно ганятис Психологічна залежність , особливо,для тих паузу подрезать  залежить від думки Інтернет спільноти , тобто, в соцмережах такі собі, а от в інтернеті вони думають , що супербоги.

А ось пані Софія запевняє : в інстаграм з самого ранку навіть не заходила , а фото викладає не заради лайків , а просто для себе.

Софія Гарастюк, полтавка:- Лично у меня ее нету , смотря сколько человек проводит время в интернете , скорее всего .  Я наверное, вылаживаю больше для себя , чтобы мне нравилась моя страница , чтобы потом как смотришь на фотографии вспоминаешь какие-то классные моменты , для меня не принципиально сколько лайков, реп остов идет .

Психолог Кіра Седих говорить: лайки - це лише ілюзія власної значущості. Лайкозалежність існує у тих, хто не уявляє життя без лайків у соцмережах , вийшовши в реальний світ, ці люди очікують лайків від свого оточення. Симптоми такої залежності очевидні,-додає психологиня.

Кіра Седих, психолог:-Наскільки людина емоційно реагує , наскільки це емоційна реакція , показує на скільки це важливо . В першу чергу свідчить про те, що людині отримання впевненості у собі постійно потрібне підтвердження з боку інших людей.

Видаватись успішним у соцмережах для сучасної людини стає не менш важливим, аніж бути таким насправді,-розповідає Кіра Седих.

Кіра Седих, психолог: -Деяким не вистачає такого більш реалістичного спілкування , тому що у соцмережах кожен створює або більше можливості або більше можливості створити віртуальний образ себе.

Вихід із такої собі лайкової залежності - по- перше, проаналізувати свою поведінку, а як часто я залежу від соцмереж та лайків, по -друге , перевірити, а чи зможу я якийсь період залишитись без мережі , якщо вже виникають сумлніви - звертатися до психолога.