Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
У Полтаві у самому центрі міста впав світлофор
1173

У Полтаві у самому центрі міста впав світлофор

Сьогодні посеред білого дня на перехресті вулиць Стрітенська та Небесної сотні впав світлофор. Прибрати його коммунальники не поспішали - приїхали майже через півтори години після аварії. Очевидці говорять - були дуже налякані тим, що сталося.

очевидець події :
 - Ми тут сиділи, почули як щось упало, глянули упав світлофор, аж злякалися добре, що там не було людей в даний момент, а так би убило.

очевидець події :

- Сидимо, чуємо щось упало. Дивимось лежить світлофор.

Жертв падіння світлофора - не виявилося. Ні серед людей, ні серед автомобілів. Прибирали нелегку конструкцію за допомогою крану- розповіли нам перехожі.
очевидець події

- Приїхали ремонтувальники і забрали оце все, не зразу приїхали, а годин через годину-півтори.

очевидець події :

- бачила якісь працівники підїхали на великому авто, кран, забрали та й поїхали.

Жителі міста зізнаються у Полтаві вдосталь місць, де небезпечно знаходитися.

Любов жителька міста:
- Є місця де справдні страшно - біля метрополітена, на Кагамлика, на Європейській дуже багато місць де страшно за своє життя.

Ми звернулися до патрульної поліції Полтави із проханням прокоментувати падіння світлофора. Нам відповіли , що за світлофорні конструкції у Полтаві відповідає підприємство «Міськсвітло», керівником якого є фахівець, член команди Удовіченка "Рідне місто" Роман Кикоть. Намагаємося отримати коментар в нього.

Міськсвітло Приймальня міськсвітло:
- Вам потрібно звернутися безпосередньо до директора, який зараз у відїзді, якщо вам буде зручно то скажіть на який номер перетелефонувати і він буде десь через годину, хвилин 40. Я скажу як тільки Роман Олексійович буде і він пере телефонує.

Але на час підготовки сюжету до ефіру коментар від Міськсвітла нам так ніхто і не надав. Як не прокоментували ситуацію і в прес-службі міської ради.

Віталій Улибін, керівник прес-служби Полтавської міської ради: 
- Ми не коментуємо ІРТ