Програма «Життя міста»

У розділі: 15571 відео | АрхівRSS
Зустріч представників бізнес-сектору, які потерпають від карантинних обмежень відбулася у Полтаві
340

Зустріч представників бізнес-сектору, які потерпають від карантинних обмежень відбулася у Полтаві

 У Полтаві відбулася зустріч представників бізнес-сектору, які потерпають від карантинних обмежень. Там обговорювали зокрема ефективність всіх тих заходів боротьби з коронавірусом, які сьогодні пропонує влада, економічні аспекти справи.

Андрій Матковський, депутат міської ради: -Коли весною приймала рішення міська рада про заборону у тому числі , там роботу якихось закладів То ми категорично виступали проти і проти виступали як раз тому що ми розуміли, що ця заборона не дозволить вилікувати людей , а з іншого боку у людей робочі міста , які ви створюєте е буде грошей тому що зараз влада державна не може забезпечити людей безкоштовним лікуванням.

На зустріч завітала і лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка з робочим візитом перебувала у Полтаві. Вона розкритикувала сьогодні безпорадність центральної влади та поділилася своїми думками щодо того як ефективно боротися з ковідом.

Юлія Тимошенко, лідер партії ВО «Батьківщина»:
 -Перший крок -це гаряча лінія, яка працює на всю країну з однаковим номером , яка донесена до кожної людини всіма рекламними засобами і людина повинна знати, якщо з явився симптом вона дзвонить на цю гарячу лінію, а держава має об’єднати зусилля швидких допомог, мобільних бригад , найняти транспорт ,якщо не вистачає , найняти студентів-медиків .
Додала : далі ж це правильне забезпечення роботи мобільних бригад , забезпечення тестами , поновлення викликів лікаря на дім , безкоштовні тести для всіх , а ще безкоштовні ліки як для амбулаторних хворих так і стаціонарних. Депутат міської ради Андрій Матковський зазначив: займатися забороною найлегше, але, це призводить до того, що у бюджеті міста з’являється велика дірка, а це спричиняє наступні проблеми економічного характеру, які зменшують ефективність діяльності і системи охорони здоров"я.

Андрій Матковський, депутат міської ради:-Ми не будемо займатися забороною, влада -це не кара тильний орган , а вона має допомагати і тут дуже правильно сказали , що є такі умови Кабмін приймає , але на місцях ми маємо вирішити , що якщо є нічний клуб , куди ходить триста людей , то зрозуміло , що ми можемо пережити цей час без роботи нічного клубу і заборонити його після 22.00 або раніше. Якщо це придорожнє кафе чи ресторан , де людина зупинилася і вночі прийшло 3-5 людей , то чого забороняти.За три місяці, коли вас позакривали і нас позакривали мінус 90 мільйонів гривень бюджету , я якщо ми ці 90 мільйонів краще напрацювали віддали лікарням і ці лікарні купили ліки тому ми мали можливість забезпечити одразу всім діагностування КТ, тому що ми 12 мільйонів виділяли і мали б закупити ліки.