Програма «Життя міста»

У розділі: 15570 відео | АрхівRSS
У галереї мистецтв представили малюнки проекту "Тихе мистецтво "
205

У галереї мистецтв представили малюнки проекту "Тихе мистецтво "

Малюнки проекту "Тихе мистецтво " представили у галереї мистецтв. Сам проект спрямований на роботу з людьми з вадами слуху, у ньому брали участь діти, вони навчалися малювати. Розроблений він викладачами кафедри образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Луганського національного університету імені Тараса Шевченка . Для початку викладачі провели лекції з основ композиції та кольорознавства , майстер класи з живопису акрилом ,аквареллю та малярства на склі.

Інна Гуржій, куратор проекту «Тихе мистецтво»:
-Спрямований на інклюзивну освіту наших діток,які знаходяться зараз в інтернаті для слабочуючих дітей Полтави . Ми розробили його для того, щоб трошечки показати, що вони можуть обрати професію художника . За цей проект ми навчили їх користуватися різними засобами живопису, фарбами акварельними.

Виконуюча обов’язки директора Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Олена Яковенко говорить: завдяки проекту у дітей зросло бажання отримання освіту в мистецькій сфері .


Олена Яковенко, в.о.директора Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської облради: - Діти дуже з великою зацікавленістю поставилися до цього проекту , діти взагалі люблять малювати , а коли у них такі гарні роботи виходять , організовується виставка їх робіт , то діти бачать певне досягнення у своєму розвитку і бачать , що вони можуть зробити, кожна дитина показала на що вона здібна.
Загалом у проекті взяло участь 15 учнів Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату .