Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
Виборчі дільниці працюють з дотриманням всіх карантинних вимог
263

Виборчі дільниці працюють з дотриманням всіх карантинних вимог

  8 година ранку , виборчі дільниці відкрили у Полтаві. Одна з них у коледжі мистецтв імені Лисенка. Це вважається велика дільниця. До її відкриття там проінструктурували членів дільничної виборчої комісії,відкрили сейф з бюлетенями, опломбували скриньки.

Наталія Шамлицька, голова дільничної виборчої комісії № 531213:

-Було перше засідання, порядок денний такий: ми спочатку переглянули чи не пошкоджена стрічка , яка була опломбована. Потім всі члени переглянули , вдостовірились про те, що у нас все добре , відкрили сейф , переглянули чи лежать там бюлетені.

Цього річ на дільницях через Ковід -19 працюють з дотриманням всіх карантинних вимог. На вулиці черга, але з дотриманням дистанції, люди у масках.


При вході вимірюють температуру. Запускають по 3 людини до кожного члена виборчої комісії.

 осіб пройшло . "Хтось був з температурою?" - З температурою не було нікого . З симптомами хвороби теж.

Цьогоріч кабінки відкриті , роблять це згідно карантинних вимог. Люди з підвищеною температурою або ознаками хвороби повинні рухатися за окремим маршрутом - для них обладнана окрема кабінка.

Наталія Шамлицька, голова дільничної виборчої комісії 0000 № 531213: 

- Вони можуть сюди прийти і проголосувати в окремій кабінці , якщо ми виявимо , що у них температура або ж вони скажуть, що у них .
- Ви зайшли до п’ято кабінки , бо з симптомами якимись?" Ні я просто зайшов, в мене , то є , але там просто зайняті всі . - "А вас там не попереджали, що п’ята це для тих, хто з симптомами?" - ні.


За випадками порушення на виборчій дільниці слідкують спостерігачі. На даній дільниці їх більше десяти .

Катерина Жук, спостерігач :

- Наша задача, чтобы все желающие , кто хочет проголосовать приходили исключительно с документами - это только паспорт , больше никакие документы не подходят для голосования. Также мы смотрим за нарушениями , чтобы не было подделки бюлетней , подкуп избирателей .Несколько людей не могут заходить в кабинку , только один человек.

Полтавці говорять : прийшли проголосувати, бо хочуть віддати свій голос за кандидата , якому довіряють , захворіти не бояться.

Олександр Мосійчук, полтавець :

- Я дотримуюсь всіх застерег Всім потрібно прийти і віддати свій голос. Думаю щось зміниться, кожна людина проголосує і щось зміниться.

Людмила Олександрівна, полтавка :

-Це наше життя, потрібно , щоб все змінювалося на краще , людям, яким ми довіряємо , ми хочемо бачити їх на посту.

Павло Лобач, полтавець :

-Місяць тому я був не певен , бо було не зрозуміло , яка сила політична , яка партія , кого там виставляє , але , коли з’ясувалося, то в принципі вся політична реклама і інформація , то цього достатньо , щоб зробити свій вибір.


На виборчій дільниці № 531213 має проголосувати 1551 виборець, з них - девять осіб , які не здатні самостійно пересуватися, до них приїжджають на дім .