Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
Голосувати у темряві.
194

Голосувати у темряві.

Голосувати у темряві. На виборчій дільниці номер 531 142, у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи №1 , що у Київському районі міста Полтави не вистачає освітлення. Містянам з настанням темряви, щоб проголосувати доводиться вдивлятися у бюлетені , направляти їх ближче під лампи ледь не виходячи з кабінки та навіть підсвічувати бюлетені ліхтариками.

-Зовсім нічого не видно , я окуляри забув вдома і світло ви бачите яке, зовсім нічого не було видно.Може спеціально таке затемнення чи як це називається Шамота як возив свою фуру по місту так у нього на це гроші є , а дві лампочки ввімкнути , я не думаю, що це дуже дорого.

- Желательно света конечно больше и чтобы основа была, как бы удобнее было. 00.32- 00.36При любой раскладке нужно внимательной быть, конечно лучше , чтобы свет был ближе в кабинке.

 -В наступний раз людям потрібно якось доносити, що це не годиться так, вдень було добре , а зараз же , ми , після роботи, наприклад.


Не менш складніше спостерігачам та членам виборчих дільниць, адже вони у таких умовах працюють протягом дня.

Ольга Міщенко, спостерігач дільничної виборчої комісії № 531 142:
-Вже темно на вулиці люди почали скаржиться , їм не видно , багато стареньких людей підходить , умов для цього звісно немає.

Лариса Петрівна, член дільничної виборчої комісії № 531 142:
-Освітлення слабовате.  Дійсно треба вдивлятися, щоб не помилитися.

Присутня на дільниці і кандидатка у депутати Київської районної у місті Полтава ради Віра Маслак ,- говорить така ситуація не тільки на цій дільниці , принесла навіть ліхтар, щоб виборцям було краще видно бюлетені .

Віра Маслак, кандидат у депутати Київської районної у місті Полтава ради:-Почали заходити люди і особливо поважного віку, вони навіть не захотіли заходити у кабінки тому що там нічого не видно .Мені взагалі шкода цих людей членів комісії , які тут працюють у таких умовах, зараз корона вірус ,вони не відмовились, вони не пішли на лікарняний.І їм зараз працювати до ранку на підрахунку у такій темряві .Це просто знущання нинішньої влади, яка повинна була забезпечити дільниці всім необхідним.