Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
Як проходить  всеукраїнське опитування від Зеленського
230

Як проходить всеукраїнське опитування від Зеленського

Біля виборчих дільниць у Полтаві вже при виході з приміщення для голосування - волонтери. Вони проводять анонсоване опитування Президентом «5 питань від Президента України Володимира Зеленського» .

Питання стосуються скорочення кількості депутатів у Верховній Раді, легалізації медичного канабісу, створення на Донбасі вільної економічної зони, запровадження довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах та питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом. З восьмої години стоїть біля виборчої дільниці волонтерка Тетяна . Говорить: до обіду підійшло близько шістдесяти містян.

Тетяна, волонтерка: 

-Для изменений каких-то в стране не конкретно в Полтаве.Очень часто подходят интересуются, слышали много раз , обращение Зеленского слышали  Сами подходят - это абсолютно их решение , мы не имеем права никого заставлять.

Полтавка Євгенія одна з тих, хто не проти відповісти на питання .

Євгенія, полтавка: 

-Я не можу сказати, що серед цих питань було для мене дуже важливе питання особисто для мене. Там були питання важливі для інших людей, зокрема, я знайома з тими людьми, які потерпають від сильного болю і нічого їм не можу допомогти окрім тих ліків, які наразі заборонені.

Свою думку висловлює і пані Наталія. Говорить: є питання, які надважливі.

Наталія, полтавка:

-Наркотики - я категорически против , во всех странах -это адекватно запрещено , если спрашивают эти вопросы либо они хотят их ввести и это будет законно. По поводу Донбасса -это все равно часть наша и также само там есть наши люди , которые живут и не могут получить пенсию, пособие - я считаю отдельно они не могут быть.

Це самі глобальні питання ,-говорить полтавець Андрій, чув про них і раніше, тому вирішив відповісти.

Андрій, полтавець: 

-Це моя думка і думка багатьох людей , Президент хоче знати тому чому б не відповісти на це . Це бекграунд до Президента , він запитує не в когось з високопоставлених людей , а в народу.

Не на всіх дільницях, де ми побували проводилося опитування.