Програма «Життя міста»

У розділі: 16217 відео | АрхівRSS
Перші результати волевиявлення в області
1022

Перші результати волевиявлення в області

Перший протокол по області здала найменша територіальна виборча комісія,-розповіла голова Полтавської обласної ТВК Людмила Сердюк. За цими результатами підрахунку проходять до обласної ради чотири партії.

Людмила Сердюк, голова Полтавської обласної ТВК :

-Сьогодні перший - це сама найменша територіально виборча комісія Галещинська, де не по багато виборців.  Рідне місто, Довіра , Слуга народу потрапляють і партія Олега Ляшка .Це люди встановлювали підсумки по дільничним виборчим комісіям , а ми будемо встановлювати результати , коли всі ТВК здадуть нам , тоді ми встановимо результати і у відсотковому відношенні , і по кількості кандидатів у депутати від кожної партії.

Голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк говорить: на цих виборах загалом складнощів не виникало, єдине виникали проблеми з бюлетенями.

Людмила Сердюк, голова Полтавської обласної ТВК :

-Це перший раз такі вибори відбуваються , коли люди дивляться на партію і шукають у списку людей за якими вони хотіли відмітку поставити , ставлять біля партії і номер того кандидата в депутати , який є в списку поряд з назвою партії і це було важкувато , особливо для людей похилого віку, так як бюлетень сам по собі хоч і довгий ,14 партій було написано, але дуже дрібним шрифтом набрані прізвища.

За неофіційною інформацією за паралельним підрахунками протоколів по майбутній кількості мандатів в обласній раді лідирує «Довіра», потім «Слуга народу" і замикає коло «За майбутнє». Остаточні ж результати голосувань доведеться ще почекати. Нагадаємо, по Полтавській області 1248 виборчих дільниць .