Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
В Україні оновили карантинні зони:список
372

В Україні оновили карантинні зони:список

В Україні оновили поділ на карантинні зони. У червоній відтепер – 112 адміністративних одиниць, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Водночас у зеленій зоні – тільки два райони, Горностаївський та Скадовський райони Херсонської області.

У жовтій зоні також не надто багато населених пунктів. Всі вони також розташовані у Херсонській області, зокрема це міста Гола Пристань, Каховка та Нова Каховка.

Київ, як і раніше, лишається у помаранчевій зоні. Компанію йому складають такі обласні центри, як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Тернопіль, Херсон та Черкаси.

У червоній зоні – обласні центри Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

Україні необхідно максимально уникати запровадження повного локдауна. Введений в країні адаптивний карантин, який передбачає запровадження обмежень залежно від епідемічної ситуації в конкретному районі чи місті, є абсолютно правильним рішенням. Однак, щоб він був дієвим, важливо дотримуватись встановлених правил. 

▪️Уряд розширив перелік лікарських спеціальностей, які можуть бути залучені до лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою. Це рішення було прийняте через зростання рівня госпіталізації хворих на COVID-19. 

▪️Кабмін виділив додаткові кошти на закупівлю експрес-тестів на визначення антитіл до COVID-19 та лабораторного обладнання для комунальних медичних закладів. Експрес-тестування – новий метод достатньо швидкого визначення наявності антитіл до коронавірусної інфекції