Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
У Полтаві загинула жінка, впавши у яму
3867

У Полтаві загинула жінка, впавши у яму

Вулиця 23 вересня, що у Полтаві. Навпроти колишнього кінотеатру «Алмаз» скупчення людей, поліція, стрічкою перекритий певний відрізок ділянки, там же і яма, поряд тіло жінки. Біля неї мішок із листям , мітла та віник. Люди , що стоять поруч розповідають: під землю провалилася жінка.

- Ви бачили щось? Ми прийшли , її дістали. Рідна дочка ось.

Як стало відомо , загиблій було шістдесят шість років. Звали її Надія Анатоліївна . Вона працювала двірником у комунальному підприємстві "ЖЕО-2" - розповідає її колега.

Любов Петрівна, працівник КП ЖЕО-2 :-Місце було неогороджене , двірник прибирав територію. Прибирала листя, люди побачили провалилась під землю. Викликали МЧС , її дістали.

Почала шукати загиблу її донька Наталія.

Наталія, донька загиблої :- На початку 12 ми з нею розмовляли по телефону , вона сказала, що ще хвилин 30-40 і вона прийде додому. Мені потрібно було їхати у справах , я навіть почала телефонувати їй о 12 годині, вона слухавку не брала , я телефонувала їй, мабуть, до пів першого. Тоді зателефонувала майстриня її і сказала , що зараз буде підіймати , шукати .

Телефонувала Наталія і іншим співробітникам та ніхто не бачив її мати, о 13 годині донька жінки пройшлася по вулиці 23 вересня, шукаючи маму- проте марно.


Наталія, донька загиблої :-Я пішла додому, думала може розминулася з нею , а вона повернулася додому , не дійшла додому трішки і потелефонували мені із Жека і сказали кріпіться, вашої мами немає.
На місці події і поліція - проте нічого конкретно не коментує.

-Проводим следственные действия первоочередное.
Біля огородженої ями і працівники Полтававодоканалу.

- А що ви тут робите? 
-Стоїмо. 
 Смотрели, проверяли.
-А що перевіряли саме?
-Водопровід.
-А це після цього випадку чи до цього щось робили ?
-Незрозуміло.
-Чого незрозуміло?
-Йде обстеження. Ми обстежувала водопровідну лінію, а вона провалилася у каналізацію.


Огороджувальна стрічка не допомагає, перехожі ситуацією цікавляться, дехто навіть ризикує підійти близько до ями.

 Скажіть , будь ласка, а чому зайшли туди ?
-Провалилася туди?
-Чому зайшли ? Там же яма.


Рятувальники повідомляють : до них о 12.18 надійшло повідомлення , що по вулиці 23 вересня жінка провалилася під землю , про подію повідомив перехожий.

Віталій Шкаревський, речник ДСНС у Полтавській області :-Коли рятувальники прибули з’ясувалося, що на глибині десь чотирьох метрів знаходиться жінка ця. По-перше була небезпека те, що можливе подальше зсунення і йшов неприємний запах. Тому рятувальники провели всі заходи безпеки для того, щоб дістатися до жінки . Також одягли апарат органів захисту дихання , спустилися на низ , обв’язали жінку рятувальною мотузкою підняли наверх.

Пізніше працівники швидкої допомоги констатували смерть жінки. На місці була присутня і слідчо-оперативно група , яка оглянула місце події .

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській області:-Слідчі внесли дані в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною першою статтею 115 . Це стаття вмисне вбивство з позначкою нещасний випадок. Окрім того відкрите кримінальне провадження за частиною другою статтею 367 КК України. Це службова недбалість, яка потягла тяжкі наслідки.

Роман Грішин додає: санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років , одночасно з назначенням штрафу у розмірі дванадцять тисяч сімсот п’ятдесят гривень . Нині тіло жінки направлене на судову медичну експертизу для встановлення причин смерті. Слідство ж встановить причини виникнення ями, всі обставини трагедії.