Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Яка ситуація у лікарнях Полтавщини та чи готова область до гіршого
1022

Яка ситуація у лікарнях Полтавщини та чи готова область до гіршого

 На Полтавщині змінили карантинний поділ. Від 9 листопада до "червоної" зони через поширення коронавірусу віднесли усі населені пункти області. Таке рішення прийняли на засіданні державної комісії з питань ТЕБ і НС. Кількість хворих зростає не тільки в нашій області , а й по усій країні.
На сьогодні уряд не планує запроваджувати в Україні повний нокдаун. Натомість доручено керівникам областей розгорнути 25 тисяч додаткових ліжок для інфікованих коронавірусом - повідомляють у департаменті охорони здоров"я полтавської облдержадміністрації.

Ігор Куделич, заступник директору департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА:
-Ситуація скажімо так стабільно складна.Підтверджених випадків ковід в області 11, 079, нових 462 за добу.На вчора ми відправляли на національний штаб інформацію щодо можливості розгортання додаткових ліжок, ето на випадок врємя Ч надзвичайної події.Ведуться розмови по поводу карантину вихідного дня.

Додаткові місця будуть розміщені в санаторіях, спорткомплексах та виставкових залах - додає Ігор Куделич.

Ігор Куделич, заступник директору департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА:

-Ми щас працюємо над нашою лікувальною мережою, видана постанова кабінету міністрів ето про виділення коштів на забезпечення киснем ліжкового фонду.Виділено відповідно до постанови Кабміну на полтавську область 20 млн 200 тисяч
Невдовзі в обласній інфекційній лікарні будуть обладнані киснем всі 152 ліжка. Про це повідомляє голова полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов у своєму телеграм каналі.

На Полтавщині  «червоний» епідемічний рівень встановлюються на 14 днів. Зауважимо, що на сьогодні дві області країни повністю у «червоній зоні» - Полтавська і Житомирська.