Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
До національної збірної України Ігор Нескорених потрапив наш земляк Володимир Мусяк
1135

До національної збірної України Ігор Нескорених потрапив наш земляк Володимир Мусяк

В Україні вперше проходять змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів Ігри Нескорених в режимі онлайн. Організатори розповідають - для участі у спортивних змаганнях вони представили новий формат конкурсу ㅡ Ігри Нескорених 2.0 ONLINE . Цей формат не має аналогів в Україні та світі. Полтавець Володимир Мусяк цього року став членом національної збірної. Каже, проходив два етапи відбору і до останнього не вірив, що потрапити до збірної таки вдасться.

Володимир Мусяк, член національної збірної України Ігри Нескорених:
-Перший етап тестування. Я поїхав в Київ. Взагалі випадково поїхав. Подзвонив побратим знайомийІ каже, що у кого були поранення, контузії і т.д. давайте спробуємо. Спочатку скептично поставився.Поїхав на тестування, спробував. Там майже усі види спорту, які мене цікавили.Я з самого початку Invictus, коли Україна почала брати участь, я завжди вболівав. У кожній збірній були мої побратими

Володимир Мусяк каже, що в Іграх Нескорених 2.0 ONLINE він участі не бере, бо готується до змагань, які відбудуться наступного року, з 29 травня по 5 червня, у Нідерландах. І додає, що братиме участь аж в трьох видах спорту.

Володимир Мусяк, член національної збірної України Ігри Нескорених:
-Стрільба з лука, академічне веслування на тренажері новий для збірної України вид спорту - це баскетбол на візках.

Спорт - надважливий інструмент реабілітації та адаптації ветеранів та військовослужбовців, - зазначає учасник національної збірної Володимир Мусяк. Каже, що заняття ним , особливо у форматі Ігор Нескорених, допомагають тим, хто пройшов війну знову соціалізуватися.

Володимир Мусяк, член національної збірної України Ігри Нескорених:
-У мене є в планах після Invictus продовжувати, по-перше, самому займатися, бо я побачив, що воно працює дійсно, а, по-друге, залучити якомога більше ветеранів, не обов’язково поранених.З війни ніхто не пораненим не вертається

Нагадаємо, Україна вперше брала участь в Іграх Нескорених у 2017 році, а у 2018-му українські спортсмени в Сіднеї вибороли 20 медалей, 7 з яких - золоті.