Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
2 млн посилок видали клієнтам вуличні адміністратори Нової пошти
367

2 млн посилок видали клієнтам вуличні адміністратори Нової пошти

    Нова пошта створила безпечний простір для клієнтів та співробітників, який постійно контролюється та перевіряється державними органами - під час карантину компанія навіть ввела нову посаду Адміністраторів, які обслуговуються людей на вулиці, не заходячи до відділення. Клієнту потрібно лише вказати відправлення та сплатити його онлайн через додаток. Наразі це нововведення масштабовано по всій країні - 840 адміністраторів відділень працюють у великих містах. За цей час вони обслужили більше 2 млн клієнтів. - в Полтаві, наприклад, у відділеннях працюють 58 адміністраторів. 

   У відділеннях Нової пошти відбувається регулярне постійне вологе прибирання та дезінфекція всіх поверхонь, у співробітників захисні маски та рукавички, які змінюються кожні 2-3 години, обробляються навіть ручки післі кожного використання, а також розміщено антисептики у клієнтській зоні. - Компанія першою нанесла розмітки для дотримання дистанції, якою користуються клієнти, а також ввела правило - 1 оператор - 1 клієнт -.Збільшилась кількість безконтакних послуг: зони самообслуговування без контактування з операторами, створення накладних у мобільному додатку, безконтакна кур’єрська доставка, поштомати біля продуктових магазинів. - за допомогою додатку Дія або ID-паспорту можно ідентифікуватися та забрати посилку за 15 секунд.

  Нагадаємо Нова Пошта в перші ж дні запровадження в Україні карантину , виділила на боротьбу з Ковідом понад 25 мільйонів гривень. За ці кошти закуплено сучасне обладнання, ліки, засоби індивідуального захисту та дезінфектанти. Все це передано у медичні заклади , у яких лікуються хворі коронавірусом.