Програма «Життя міста»

У розділі: 20079 відео | АрхівRSS
У Полтаві після тяжкої  хвороби пішов з життя відомий лікар Нетребовський Віталій
17844

У Полтаві після тяжкої хвороби пішов з життя відомий лікар Нетребовський Віталій

  Після хвороби на 55 році життя перестало битися серце завідувача неврологічного відділення комунального підприємства "3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" Нетребовського Віталія Анатолійовича. Повідомляє Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку Полтави

Віталій Анатолійович розпочав шлях у медичній галузі у 19 років і продовжив його до останніх днів життя. У 2015 – 2016 роках виконував свій громадянський обов’язок у безпосередній близькості до зони проведення бойових дій на сході України. А з 2017 року очолив неврологічне відділення комунального підприємства "3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради". Останні місяці трудової діяльності Віталій Анатолійович самовіддано рятував життя пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою вірусом SARS-CoV-2. Він завжди був готовий простягнути руку допомоги кожному, хто цього потребував.

 Світлі спогади про цю людину навіки залишаться в наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям.

Прощання з Віталієм Анатолійовичем відбудеться 12.11.2020 року з 09.00 год. біля патанатомії на території Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського.