Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Що треба знати,щоб не загубитися у лісі
210

Що треба знати,щоб не загубитися у лісі

  На Полтавщині 11 листопада поблизу Собківки Новосанжарського району у лісі заблукали 67-річна та 52-річна жінки. Вони мешканки Карлівського району, які пішли у ліс збирати гриби розповідає директор Департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту Полтавської ОДА Сергій Венгер.

Сергій Венгер- директор Департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту Полтавської ОДА:
-Поступило повідомлення , о 16.30 почалися пошуки особовою частиною особового складу ДСНС Новосанжарського району , поліції та лісової охорони .Завдяки скоординованим діям даної пошукової групи ,дані жіночки були віднайдені вже о 17.00 годині ,медичної допомоги не потребували.

У жінок з собою був мобільний телефон , тому вони повідомили про те, що заблукали .- додає Сергій Венгер.
Найчастіше, люди губляться у лісі у запалі назбирати багато грибів та випередити своїх конкурентів. Але забувають про те, що можуть загубитися - говорить директор Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар.

Станіслав Комісар- директор Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства учнівської молоді:

-Швиденько з потягу і швиденько у ліс , щоб випередити своїх конкурентів, щоб гриби дісталися саме їм ,і вони йдуть, находять гриби , і поки є гриби вони йдуть , відходячи в один або інший бік,а потім коли гриби закінчуються , люди задумується куди я зайшов і куди мені далі рухатися

Для того, щоб не заблукати у лісі треба у першу чергу не панікувати, заспокоїтися і проаналізувати ситуацію та дотримуватися спокою. Певні правила допоможуть знайти вірний шлях , якщо ви заблукали- наголошує Станіслав Комісар.

Станіслав Комісар- директор Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства учнівської молоді:
- Знайде якийсь один напрямок ,наприклад на північ чи на південь,і буде рухатися, то звичайно за декілька годин , вона з цього лісу вийде . Мала компас , щоб могла зорієнтуватися,у якому напрямі їй рухатися , а якщо буде ще і карта на цей лісовий масив, то це буде дуже добре. Чітко і конкретно визначитися від тієї точки вихідної , це може бути платформа залізнична.

 Збираючись до лісу, пам`ятайте, це місце підвищеної небезпеки. У лісі можна зустріти диких звірів. Також там можуть бути кліщі, змії, отруйні рослини. Та найпоширеніша небезпека -можливість заблукати - наголошує Станіслав Комісар.