Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Новий антирекорд хворих на Ковід в області та підготовка головних магістралей до зимового періоду,- обговорили на апартній нараді в ОДА
282

Новий антирекорд хворих на Ковід в області та підготовка головних магістралей до зимового періоду,- обговорили на апартній нараді в ОДА

Новий антирекорд по Полтавській області - 622 хворих на Ковід зафіксували за минулу добу,- про це повідомили на апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації.

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації : 

-ПЛР зроблено 1220, збільшили ми ІФА майже на дві тисячі , так що ,якщо взяти за добу , то у нас більше 3 тисяч на Ковід.  У стаціонарах знаходиться 415 чоловік з підтвердженими Ковідом і 498 -це із підозрою , тобто, всього у стаціонарі 1013 чоловік. Відповідно стосовно їх важкості з цих тисячі чоловік, що знаходяться 41 чоловік -це інтенсивна терапія і 17 на ШВЛ.

Кількість ліжкомісць в області планують збільшувати ,- розповів заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко.

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації :

-У нас в принципі зараз 19 закладів , ми підготували список ще 15 лікарняних закладів , частину і раніше надсилали на погодження, зараз п’ять закладів ми підготували і відправили в МОН. І у нас загальних ліжок буде більше трьох тисяч.

Обговорили і питання підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг області в осінньо-зимовий період 2020-21-го року. 182 одиниці дорожньої техніки від Агентства місцевих доріг та 160 автівок від Служби автомобільних доріг прибиратимуть автошляхи Полтавщині цієї зими .

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»:

-Визначено дороги, їх ділянки , які підлягають першочерговому прибиранню та обробці протиожеледною сумішшю . Це дороги, які поєднують райцентри , автобусні маршрути , спуски та інші небезпечні ділянки доріг. В цьому році нами заготовлюється 24 , 5 тонни протиожеледного матеріалу. З них 8 тисяч тонн -це залишки минулорічних.

Для своєчасного реагування на зміну погодних умов та забезпечення проїзду на основних дорогах області з 12 листопада уведено нічне чергування механізованих бригад,-повідомили на нараді.