Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Як живеться сучасним студентам
332

Як живеться сучасним студентам

 Щорічно 17 листопада відзначають Міжнародний день студентів. Це свято об'єднує молодь усього світу. Сучасні студенти - розкуті, веселі та щирі, не бояться експериментувати та готові до нових викликів.
Кажуть, що насолоджуються своїм статусом, але через дистанційне навчання вже скучили за друзями.

-Я на дневном обучении. Я тоже в ПУЕТЕ учусь, я кайфую, я в студенческой раде. за всеми соскучилась, хочется всех увидеть, но дистанционное обучение - это дистанционное обучение, надо себя беречь.

-Студент для мене просто людина, яка може добитися чогось нового, змінити своє подальше життя.Щас карантин, просто завдання скидують тобі, а ти відправляєш конспект і просто гуляєш, і в тебе багато вільного часу.

-Це час, який неможливо просто описати, тому що це дуже велика, такі великі нові емоції, бо все по-новому після школи. Також я щас на другому курсі навчаюся.був сам в студраді. Це багато дуже емоцій позитивних.
З теплом у голосі згадують про свої студентські роки і полтавці старшого віку. Кажуть: то була особлива пора їхнього життя.

-У мене день студента і зараз є актуальним, бо я на зараз студент Харківського політехнічного інституту.Це для мене не перша вища освіта, звичайно.Студентські роки -це звичайно нові знайомства, розширення свого власного кругозору. Це, ви знаєте, становлення себе самого як особистості, саме в цей період.

-Ну молодость саме інтєрєсне і общеніє. Молоді общалися, перспектива.згадую з теплотою.

Нагадаємо, що саме цього дня 1941 року на Міжнародній зустрічі студентів у Лондоні було вирішено відзначати День студента.