Програма «Життя міста»

У розділі: 20080 відео | АрхівRSS
В лісосмузі в Машівському районі виявили тіло 44-річного чоловіка
328

В лісосмузі в Машівському районі виявили тіло 44-річного чоловіка

  16 листопада у лісосмузі у Машівському районі , біля села Кустолово-Суходілка виявили тіло 44-річного чоловіка.З особистих речей у нього були рюкзак,телефон та навушники. Підозрюють , що причиною смерті було самогубство.-говорять у поліції.

Роман Грішин-речник ГУ НП у Полтавській області:
- Тіло невідомого чоловіка було виявлено місцевими мешканцями в Машівському районі без ознак насильницької смерті. На місце події виїхала слідчо-оперативна група .Зараз відкрите кримінальне провадження. Основна версія слідства -самогубство.Тіло чоловіка відправлено на судово-медичну експертизу , зараз його особа вже встановлена це 44-річний мешканець міста Полтава.

Нагадаємо, вночі 2-ого листопада, знайшли тіло 21 річної дівчини Оксани Саннікової теж у Машівському районі. Знайдена мертвою в лісі місцевими жителями ,теж підозрюють самовбивство. Два смертельні випадки не повязані між собою говорить Роман Грішин.

Роман Грішин-речник ГУ НП у Полтавській області:

- Взаємозв`язку немає, але там також відкрито провадження умисне вбивство з позначкою самогубства і поліція там також вивчає всі обставини даної трагедії

Причини та обставини обох справ наразі зясовуються. Відповідно ж з офіційною інформацією тільки у Полтавській області , з 10 по 16 листопада було здійснено 11 суіцидів. -наголошує речник ГУ НП у Полтавській області Роман Грішин.

Фахівці українського інституту досліджень екстремізму повідомляють чоловіки вбивають себе у 7 разів частіше , ніж жінки.