Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»: до фіналу потрапило село з Полтавщини
627

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»: до фіналу потрапило село з Полтавщини

  Завершилося онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020», у ході якого були визначені села-фіналісти. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА 

У рамках онлайн-голосування кожен охочий міг віддати свій голос за одне, два або три села. В результаті були визначені 5 найкращих бізнес-проєктів розвитку сільських територій, пише AgroPortal.

Серед фіналістів опинилось село Очканівка Полтавської області – з проектом «Розповсюдження видів продукції СОК «Правильні бджоли», що працює в сфері бджільництва», за село віддали 39700 балів.

Захист бізнес-проєктів сіл відбудеться в січні 2021 року.

Конкурс «Неймовірні села України 2020» онлайн-видання AgroPortal.ua цьогоріч проводить уп’яте. Головний приз – 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера – Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Крім головного подарунка переможцю, компанія “Бейкер Тіллі Україна” допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту.