Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
В Україні хочуть вести QR-коди для відвідування публічних місць під час пандемії коронавірусу
1248

В Україні хочуть вести QR-коди для відвідування публічних місць під час пандемії коронавірусу

 Для відвідування публічних місць під час пандемії коронавірусу в Україні хочуть вести QR-коди. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем`єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами,тільки після сканування такого коду , відвідувачі зможуть зайти у ресторан, кафе або ТРЦ. Завдяки цьому нововведенню ,влада зможе масово надсилати повідомлення людям, якщо вони знаходилися у закладі, де була людина з коронавірусом.
Менеджер одного з полтавських ресторанів Антон Соболєв вважає, що використання QR-кодів для закладів громадського харчування є позитивною перспективою, адже , якщо у ресторані не буде випадків коронавірусу , то це підніме рівень закладу , як безпечного місця відпочинку, де працівники дбають про своїх відвідувачів.

Антон Соболєв- менеджер ресторану:
- Це буде показник того, наскільки ресторани і кафе дотримуються нинішніх умов карантину ,чи обробляють свої приміщення,зали, дезінфекції, і наскільки якісно проводиться така робота. Ну це буде як статистика, як показник того, як до цього відносяться працівники,які працюють на інші ресторани і самі ресторатори.

Гості ресторану, більш за все, не серйозно поставляться до використання QR-кодів - говорить менеджер ресторану, додає, що ця система імовірно стане новим трендом , але не засобом для безпеки.

Антон Соболєв- менеджер ресторану:- для людей , для гостей, які будуть приходити до ресторану це буде новий спосіб зняти новий сторіз чи ще щось-таке. Я вважаю,що це буде більше як тренд , різні мемчики,все інше, не більше. Не можу зрозуміти і уявити як це може допоможе взагалі ,яким чином це посприяє на якусь ситуацію з цим коронавірусом.

Полтавці розійшлися у думках стосовно нововведення. Одні
вважають, що це гарна ініціатива попередження захворюваності , інші - зовсім скептично поставилися до використання QR- коду.

- Я вважаю, це неправильно,так не повинно бути. Телефон пілікать буде цілий день?Там, там,там,переболіли і все. Ну це глупості. Навіть, ці тести ,вони показуют 50 процентів, віриш не віриш.

- Позитивною, все таки заразиться корона вірусом нікому не хочеться

- На мою думку це недоречно,я проти цього, тому, що і так з цим карантином, він посилюється постійно, і ще ці QR- коди, я не знаю наскільки це буде доречно, тим більше для нашого маленького міста Полтава.

-Мабуть , за.Все, що краще -йде вперед,все добре!

-Проти, тому що якщо карантин,то повинен бути карантин без відвідування закладів,Ініціативна непогана, але проблема в реалізації ,якщо воно буде нормально реалізовано , то можливо так.


За словами прєм`єр-міністра України Дениса Шмигаля, зараз таку систему
в повній мірі почала реалізовувати Великобританія.