Програма «Життя міста»

У розділі: 16217 відео | АрхівRSS
В Україні  проходить новітній формат мультиспортивних змагань для поранених віськовослужбовців та ветеранів Ігри нескорених 2.0 онлайн
310

В Україні проходить новітній формат мультиспортивних змагань для поранених віськовослужбовців та ветеранів Ігри нескорених 2.0 онлайн

Олексій Наволочка та Сергій Сліченко - ветерани українсько-російської війни. Після того як повернулися додому, - кажуть вони, - не вистачало спілкування та душевної розради. Тому, коли дізналися, що в Україні проходить новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців Ігри нескорених 2.0 онлайн вирішили долучитися. Олексій Наволочка встановлює свій рекорд - це жим штанги на 100 кг, але поки йому піддається лише 90. У режимі нон-стоп відбувається відеозапис з комітетом організаторів, які потім визначать переможців.

Олексій Наволочка, учасник Ігор нескорених 2:0 onlaine:
-Хотілося б більшого результату. Дома получається більше. Будем ще пробувать в другом виді направленні.Я хочу в збірну потрапити, я хочу прийняти участь в чомусь. Дійсно позмагаться пліч-о-пліч з хлопцями.

Сергій Сліченко вирішив спробувати свої сили у плаванні на 100 метрів. Каже, що заняття спортом та спілкування з побратимами відновлюють його.

Сергій Сліченко, учасник Ігор нескорених 2:0 onlaine:
-Плавав з дитинства. Останнім часом, до речі, і плавання було у вакуумі, заброшене, тому що життя, праця, домашні заботи якось не спонукало на плавання. А тут із задоволенням проплив. Відчуваю себе чудово. Задоволений.

Про те, що Inviktus games тобто Ігри нескорених - це більше все-таки психологічна реабілітація, а не власне спорт говорить і член Національної збірної Володимир Мусяк.

Володимир Мусяк, член Національної збірної Ігор нескорених:
-Коли оргкомітет Ігор нескорених сказав, що з Полтавщини є два учасники і запропонував мені доєднатися, допомогти хлопцям я відразу зголосився.«Inviktus це не зовсім про спорт. Це якраз про реабілітацію, про спілкування між собі рівними, між ветеранами. Про те, щоб займатися якимось видами а бо спорту, або видами хобі і більше гуртуватися і підтримувати один одного більш морально.

Нагородження учасників Ігор нескорених 2:0 onlaine відбудеться 6 грудня.