Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Полтавська міська лікарня № 3 сьогодні отримала апарат штучної вентиляції легенів
505

Полтавська міська лікарня № 3 сьогодні отримала апарат штучної вентиляції легенів

 Апарат штучної вентиляції легенів отримала Полтавська міська лікарня № 3. Передали апарат преставники Благодійного Фонду «Всесвіт» та осередку Лицарів Колумба, що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві.

Максим Кролевський, директор БФ «Всесвіт» та настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ :
- Апарат ШВЛ він потрібен тоді , коли людина перебуває в реанімації , коли вона вже сама самостійно дихати не може , коли людина упускається до критичної точки. На жаль, таких людей у Полтаві є досить багато.  Ми ще й далі будемо продовжувати збирати кошти , так само хочемо , щоб це був розголос по Полтаві, щоб інші люди до того долучалися.

До збору коштів на апарат штучної вентиляції легенів та ще й концентраторів кисню долучилися багато організацій та підприємців -говорять представники благодійного фонду.

Тарас Подоляк, співзасновник БФ «Всесвіт»: 

-Звернувшись до організацій , які безпосередньо постачають обладнання була озвучена цифра в районі 441 тисячі гривень . На протязі  4 днів кошти були зібрані.  Я виклав у фейсбуці свою картку , де прості громадяни, фізичні особи , це були залучені фірми з Києва , з Одеси і полтавські підприємці.

Апарат ШВЛ у лікарню передали , але він ще не введений в дію , а концентратори привезуть невдовзі . Загалом у міській лікарні № 3 апаратів ШВЛ для порятунку пацієнтів з Ковідом на сьогодні десять