Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Керівництво області та поліція обговорили другий тур виборів міського голови
273

Керівництво області та поліція обговорили другий тур виборів міського голови

 У стінах Полтавської облдержадміністрації відбулася нарада з представниками правоохоронних органанів щодо проведення другого туру виборів 22-го листопада. Губернатор Олег Синєгубов закликав правоохоронців зробити все , щоб вибори полтавського міського голови пройшли згідно з законодавством.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА :

-Ми не можемо допустити , щоб вибір полтавців був якось змінено , зіпсовано у незаконний саме спосіб , щоб у нас вибори пройшли з усім дотриманням вимог чинного законодавства .

Щоб забезпечити публічну безпеку , порядок та охорону виборчої документації на ТВК і ДВК на вибори міського голови залучать 312 поліцейських,- повідомив очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Іван Вигівський, очільник поліції Полтавщини :

 -Буде залучено 312 поліцейських безпосередньо , які будуть охороняти. Крім того буде 33 наряди це групи реагування патрульної поліції , піші патрулі , також військовослужбовці нацгвардії , резервами нами передбачено - це батальйон поліції особливого призначення сім груп і так далі.

На кожній дільниці для забезпечення публічної безпеки планують задіяти по два поліцейських . Охоронять вони дільниці і під час пірахунку голосів.