Програма «Життя міста»

У розділі: 18856 відео | АрхівRSS
Понад 20 плодових дерев хтось викопав у парку «Перемога»
331

Понад 20 плодових дерев хтось викопав у парку «Перемога»

-Місяць тому на цьому місці у парку «Перемога» висадили 20 плодових дерев. Сьогодні тут лише одне, а все через те, що незнайомці вночі викопали 19 саджанців

Заступник директора парку «Перемога» Катерина Бабіч каже, що дерева, які викрали посадили в рамках Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу». Саджанці надали благодійно в якості меценатської допомоги.

Катерина Бабіч, заступник директора парку «Перемога»:
-Вандалізм у нашому місті він має бути не безкарним. І він буде процвітати незалежно від кількості охорони, він буде процвітати в незалежності, якби ми з цим боротися і ні від кількості відновлення також не залежить.Потрібно хоч раз гарненко хоч раз когось наказати, оштрафувати. Тому що сума збитків цих саджанців, яких зараз немає - це близько 50 тисяч грн.

Катерина Бабіч говорить, що дерева, які викопали, були не просто прутиками, а гарними сортовими плодовими саджанцями від 1,80 до 2.

Катерина Бабіч, заступник директора парку «Перемога»:
-Тут так просто рукой його не видборгнеш. Це люди, які конкретно запланували, конкретно сюди підїхали автівкою.Ми все одно будемо відновлювати парк.Ми будемо планувати, в нижній частині парку окремий пункт охорони. І вже до кінця цього року перші 9 камер і на верхній частині парку з’явиться

Адміністрація парку написала заяву і звернулася до поліції. Там повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження за крадіжку. Зараз поліція проводить комплекс оперативних заходів з встановлення та пошуку осіб, причетних до цього злочину.