Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
Театр знову працює
203

Театр знову працює

  Другу хвилю карантину театр імені Гоголя зустрів дистанційною роботою. Місяць театрали проводили репетиції за допомогою програми зум. З переходом Полтавщини у помаранчеву карантинну зону Кабмін дозволив роботу театрів відновити. Тож з 16 листопада почалися повноцінні репетиції вже на сцені - говорить керівник літературно-драматичної частини театру ім.Гоголя Ольга Коваленко.

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматичної частини театру ім.Гоголя:
-Нам дозволяються репетиції, нам дозволяються показувати вистави на 50% заповнюваності залу.Ми отримували дуже багато звернень від глядачів, дійсно ми розуміли що потреба на сьогодні в театрі, в виставах, в емоціях дійсно позитивних, театральних, вона є

Хоч до цього репетиції і проходили через відеозвязок, але запалу та віддачі акторської в такий спосіб не відчувається - ділиться головний режисер театру Владислав Шевченко. Адже швидко і органічно вжитися в роль можна лише в рідних стінах, при особистісній комунікації .

Владислав Шевченко, головний режисер театру ім..Гоголя:
-Свої стіни вони допомагають творити мистецтво. Коли я вчора провів першу репетицію було стільки натхнення, навіть я артистам сказав таку фразу «Все таки ніяке віртуальне спілкування, ніякі віртуальні репетиції не заміть живого мистецтва»
Жовтневі вистави, які актори не змогли показати через пандемію, перенесли на листопад - додає Владислав Шевченко.

Владислав Шевченко, головний режисер театру ім..Гоголя:
-Тому хочу зауважити, на те що, ті хто придбали квитки вони можуть якщо їм зручно, вони можуть прийти і переглянути ці вистави.Квитки дійсні 

Показ вистав для глядача розпочали сьогодні виставою «Остання любов гетьмана», в головній ролі Івана Мазепи - народний артист України Василь Голуб. Актори стовідсотково відіграють наповну і подарують глядачам незабутні почуття - додає митець.Але карантинні обмеження все ж наклали свій відбиток на певн сцени.

Василь Голуб, Народний артист України:
-Ми зараз сцени які де є такі контакти тісні трошки віддаляємось.Єсть такі сцени що цілувалися треба, обійматися, а якже ж без них.Ми пробували вже онлайн-вистави, но це не те, коли ти не бачиш глядача, коли не бачиш його очей, коли не відчуваєш тієї енергетики яка, йде з залу.ми існуємо для глядача, а глядач існує для нас, для театру

Новорічний цикл вистав стартуватиме напередодні 19 грудня. Це буде нова модель показу для полтавського театру, а саме - вернісаж новорічних казок, які йтимуть протягом двох тижнів - додає головний режисер теату.