Програма «Життя міста»

У розділі: 16176 відео | АрхівRSS
193

Чи усі виборчі дільниці міста наразі готові до проведення 2 туру виборів

 В останню напередодні Дня тиші п`ятницю у міській ТВК відбулося підготовче засідання та передача готових бюлетенів на вибори міського голови до дільничних виборчих комісій. Оскільки повторне голосування передбачає тільки вибори міського очільника з наявних 2-х кандидатів, це полегшить процес обробки голосів, зазначають члени ТВК.

Богдан Василюк, член Полтавської ТВК:
-Оскільки буде всього 1 бюлетень, до нього включено лише 2 кандидати, тому ми вважаємо, що повторне голосування пройде швидше, легше і буде більше відповідати закону, ніж перше голосування, яке відбувалося 25 жовтня
-Ці бюлетені такі, до яких звикли вже за багато багато років, там необхідно поставити лише позначку навпроти прізвища кандидата. Будь-яка позначка буде вважатися голосом за цього кандидата.

Після першого туру зроблено роботу над помилками, - говорить Богдан Василюк, а саме членам ДВК видали шаблони документів у відповідності з вимогами закону, які вони мають подавати до Міської ТВК.

 Богдан Василюк, член Полтавської ТВК:
-Вже є розклад, коли яка дільнична виборча комісія приїде отримувати бюлетені
-У нас система така: бюлетені на ДВК передають територіальні районні в місті ТВК, частині дільничних комісій передає саме міська.
-Сьогодні до кінця дня передача закінчиться, ДВК перерахують у себе бюлетені, проштампують, покладуть в сейф і передадуть під зберігання працівнику поліції.


Виборчі дільниці працюватимуть традиційно з 8:00 до 20:00. В цілому усі приміщення на 99% готові приймати виборців.


-Там зараз по двом дільницям є питання щодо оснащення самого приміщення, там є проблеми з опаленням, але вирішуємо це питання. Загалом, і з точки зору складу комісії, і з точки зору оснащеності комісії полтавські комісії готові до повторного голосування.

Зважаючи на результати голосування 25 жовтня та результати сусідніх міст, член Полтавської міської ТВК Богдан Василюк вважає, що явка виборців цього разу буде низькою.

 Богдан Василюк, член Полтавської ТВК:
-Я думаю, що десь до 20% буде явка в Полтаві. Я з точки зору агітації, яка зараз відбувається. Вона дуже неактивна. І кандидати неактивні і я вважаю, багато виборців взагвлі не знають, що буде повторне голосування в цю неділю.

22 листопада по всій Україні обиратимуть сімох міських голів - окрім Полтави, другий тур відбудеться у Броварах на Київщині, Дрогобичі на Львівщині, Слов'янську на Донеччині, а також у Львові, Рівному та Ужгороді. Нагадаємо, за посаду міського голови Полтави змагатимуться Олександр Мамай та Сергій Іващенко.